Bez kategorii

 • Out of stock
  (Mniej ważne)
    Lublin, środa 27 września, Atelia Centrum Bankietowo- Cateringowe
  Giełda Eventów wraz z Klubowiczami zaprasza na Konferencję połączoną z piątą edycją panelu branżowego “Inwestowanie w nieruchomości” w ramach 129 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie w roli Gościa panelu. Będziemy gościć przedsiębiorców regionu, w tym z branży budowanej i inwestorów nieruchomości.

  Konferencja odbędzie się 27 września 2023 r. (środa) o godz. 18:00 w Atelia Centrum Bankietowo-Cateringowe, przy Al. Warszawskiej 175a, w Lublinie.

  Planujemy panel dyskusyjny z lubelskimi przedsiębiorcami, inwestorami oraz przedstawicielami branży budowlanej pt. „Inwestowanie w nieruchomości”. Będziemy rozmawiać o wyzwaniach branży, planowaniu inwestycji, zmianach prawnych dotyczących gruntów i nieruchomości, kredycie 2% oraz rozwiązaniach służących najemcom i inwestorom rynku nieruchomości.

  W panelu wystąpią m.in.: Dariusz Piątek- prezes zarządu Hanesco Nieruchomości- pomysłodawca panelu, Anna Słowek- Ldom Nieruchomości- specjaliści od gruntów, Sebastian Łuczkiewicz, Wydział Planowania Urzędu Miasta Lublin, Rafał Cioch, właściciel P.H.U Lux Dom Rafał Cioch, Karolina Lato- Capital Finanse.

  Panel poprowadzi: Jacek Orzeł- inwestor na rynku nieruchomości.

  Zapraszamy do udziału!

  👥 Rejestracja Gości: Gości zapraszamy do udziału poprzez rejestrację poprzez naszą stronę lub dokonanie przelewu bankowego w wysokości 123 zł: Santander Bank SA: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 58109025900000000150680305 z dopiskiem: „Opłata za KOB – Imię i nazwisko” do dn. 29.08.2023 r. Poprosimy także Państwa o krótką informację mailową. Wówczas wyślemy Państwu informacje organizacyjne. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na powyższe środki bezpieczeństwa oraz wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania KOB w dn.27.09.2023 r