Bez kategorii

 • (Mniej ważne)
    Lublin/23 listopada (środa)/Restauracja Koncertowa, ul. Kaprysowa 4 Co będzie tematem przewodnim 119. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu? w nawiązaniu do rekomendacji i współorganizacji z Radą Rozwoju KOB, zapraszamy serdecznie do udziału w 119. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu połączonej z panelem eksperckim „Postaw na bezpieczeństwo- panel BHP”. Spotkanie odbędzie się 23 listopada (środa) o godz. 18:00 w Restauracji Koncertowa, przy ul. Kaprysowej 4 w Lublinie. W ramach naszego Klubu promujemy m.in. odpowiedzialność za siebie i współpracowników. Każda z comiesięcznych edycji ma określoną tematykę. W listopadzie edycję dedykujemy bezpieczeństwu i higienie pracy. Spotkanie ma za zadanie profilaktykę i uświadamianie pracodawcom obowiązków na nich ciążących w zakresie BHP i zapobieganie wypadkom. Chcemy porozmawiać o planowanych zmianach w Kodeksie Pracy, szansach i zagrożeniach wynikających z sytuacji na rynku. W panelu wystąpią m.in.: Dyrektor dr n. med. Maria Jolanta Korniszuk, Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, PULS BHP Biuro Usług BHP i Ppoż. Anna Rozwadowska-Miziuła, Jarosław Nogalski, Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Nogalski w zakresie prawa pracy, Joanna Bartoszek- prezes zarządu Higienika Sp. z o.o., Andrzej Zmorka, Centrum Usług Ochrony Pracy. PROGRAM SPOTKANIA:
  1. Rejestracja Uczestników i kawa powitalna godz. 17:45- 18:00
  2. Przywitanie gości i część członkowska godz. 18:00- 19:10
  Przywitanie uczestników- Joanna Jędrasik i Elżbieta Fijołek III. Przedstawienie sylwetek Uczestników- przedstawienie się Członków i Gości
  1. Prezentacje Firm Członkowskich i Partnerów
  👤👤👤 Przywitanie nowych Klubowiczów- wręczenie dyplomów Prezentacje Klubowiczów:
  • Centrum Medyczne Sanitas- medycyna pracy
  • Agencja Posters- odzież BHP
  • Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Nogalski- prawo pracy
  1. Przerwa networkingowa godz.19:20:19:45
  👤👤👤👤 👤👤👤 VI. Panel dyskusyjny„Postaw na bezpieczeństwo- panel BHP" godz.: 19:45:20:20 W tym: Dyrektor dr n. med. Maria Jolanta Korniszuk, Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Anna Rozwadowska-Miziuła, PULS BHP Biuro Usług BHP i Ppoż., Jarosław Nogalski, Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Nogalski w zakresie prawa pracy, Joanna Bartoszek- prezes zarządu Higienika Sp. z o.o., Andrzej Zmorka, Centrum Usług Ochrony Pracy. Moderator panelu: Maciej Kulka, OSK Kulka 👤 Inspiracja biznesowa- Klubowicz Wspólne zdjęcie VII. Networking i poczęstunek od godz. 20:20 Rejestracja: Gości zapraszamy do udziału poprzez rejestrację poprzez: a) naszą stronę: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/…/udzial-w…/ lub b) poprzez dokonanie przelewu bankowego w wysokości 100 zł: Santander Bank SA: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 58109025900000000150680305 z dopiskiem: „Opłata za KOB – Imię i nazwisko” do dn. 23.11.2022 r. Poprosimy także Państwa o krótką informację mailową. Wówczas wyślemy Państwu informacje organizacyjne. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na powyższe środki bezpieczeństwa oraz wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania KOB w dn. 23.11.2022 r.