Zaproszenie: Konferencja “Wyjdź do Klienta” w ramach 90. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Przed nami 90. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu poświęcona tematyce współpracy i przekazu reklamowego pt. „Wyjdź do Klienta”. Planowana jest 24 czerwca br. (środa) o godz. 18:00 u naszego Klubowicza- Wierzchowiska Golf & Country Club w Szklanej Altanie. To jest edycja tym bardziej wyjątkowa., bo comiesięczne edycje przenoszą się z po kwartale z formy online na tradycyjną z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Drodzy Przedsiębiorcy, Przedstawiciele organizacji i mediów, serdecznie zapraszamy do udziału!
Będzie czas na tradycyjne przedstawienie się Klubowiczów i Gości, prezentacje członkowskie oraz wystąpienia Gościi edycji.
⏭⏭ 90. edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu pragniemy podkreślić organizacją Konferencji poświęconej tematyce współpracy i przekazu reklamowego pt. „Wyjdź do Klienta”. Gościem Specjalnym Konferencji będzie Wojciech Cugowski- znany i ceniony wokalista i gitarzysta oraz Bartosz Liberski- specjalizujący się w szkoleniu firm i instytucji.

⏭⏭ PROGRAM SPOTKANIA:

Rejestracja Uczestników godz. 17:40- 18:00

Przywitanie gości i część merytoryczna godz. 18:00- 19:10

Przywitanie uczestników

Przedstawienie sylwetek Uczestników- przedstawienie się Członków i Gości

? Prelekcja– Bartosz Liberski- Budowanie przekazu reklamowego

? Prelekcja– Wojciech Cugowski- Tworzenie przed i po pandemii

III. Przerwa godz.19:20:19:45

IV. Prezentacje Firm Członkowskich i Partnerów godz.: 19:45:20:30

Prezentacje debiutujących Firm Członkowskich

Prezentacje przypominające Firm członkowskich KOB

Inicjatywa CSR z regionu

Wspólne zdjęcie

V. Networking/czat online od godz. 20:15

⏭⏭ REJESTRACJA:

Członkowie otrzymają maila z dostępem.
Gości zapraszamy do udziału poprzez rejestrację poprzez:
a) naszą stronę: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/udzial-w-spotkaniu-kob/
lub
b) poprzez dokonanie przelewu bankowego w wysokości 49 zł: IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 z dopiskiem: „Opłata za KOB online- Imię i nazwisko”. Poprosimy także Państwa o krótką informację mailową. Wówczas wyślemy Państwu informacje organizacyjne.
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania KOB w dn. 24.06.2020 r.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Drodzy Państwo, w celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwu i pracownikom hotelu, w związku z pandemią COVID-19 informujemy o procedurach, opracowanych w oparciu o wytyczne Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wierzymy, że dzięki nim Państwa udział w naszej Konferencji będzie bezpieczny oraz pozwoli na nawiązanie wielu cennych współprac.

  1. Prosimy o zachowanie przepisowego, 2-metrowego dystansu przestrzennego między Państwem a innymi Gośćmi oraz pracownikami hotelu, zarówno w recepcji jak i w pozostałych przestrzeniach ogólnodostępnych.
  2. Prosimy o dopełnienie obowiązku noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych na terenie Restauracji Pałacowej.

3.Przed wejściem do Sali Szklanej Altany rozlokowany został dozownik ze środkami do dezynfekcji i instrukcją prawidłowej dezynfekcji rąk. Prosimy o korzystanie z udostępnionych środków przy każdym wejściu do poszczególnych przestrzeni.

  1. W toaletach ogólnodostępnych znajdą Państwo instrukcję dotyczącą mycia rąk, zdejmowania i zakładania rękawiczek oraz maseczki.
  2. Krzesła ustawimy z zachowaniem 2-metrowych odstępów.

Ponadto, przed wejściem na wydarzenie, każdy Uczestnik zostanie poproszony o wypełnienie oświadczenia zodnie z zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego podczas występowania na terenie Polski wirusa SARS-CoV-2.

Oświadczenie Uczestnika Konferencji

——————————————————————-
⏭⏭Czym jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu? W I 2013 Firma Giełda Eventów zainicjowała Klub Odpowiedzialnego Biznesu – integrujący przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy blisko 100 firm z ponad 80 branż.

Organizator:

Partner Główny:

 

Patronaty Medialne:
               

 

2020-06-23T12:27:24+00:00 10 czerwca 2020|