Zaproszenie: Klub Odpowiedzialnego Biznesu online: Jak współpracować i wspierać się w biznesie?

Drodzy Przedsiębiorcy, zapraszamy na KOB Online. Planujemy wideokonferencję dla Kubowiczów i Gości 1 kwietnia (środa) o godz. 18:00.
Każdy z uczestników będzie mógł przedstawić swoją działalność, bieżące wyzwania i propozycje.
Klubowiczów zapraszamy do przesyłania grafik z bieżącymi ofertami.
Przywitamy także naszych Klubowiczów i Partnerów poprzez plansze online.
Serdecznie zapraszamy do udziału i bycia z nami przy komputerach ?.
——-
PROGRAM SPOTKANIA
1 kwietnia (czwartek) o godz. 18:00/ wideokonferencja NA ŻYWO
• Przywitanie uczestników – Elżbieta Fijołek
• Przedstawienie Klubowiczów i Gości
• Wspólna dyskusja: Jak współpracować i wspierać się w biznesie w obecnej sytuacji
• Zaproszenie do inicjatywy
⏭⏭ REJESTRACJA:
Członkowie otrzymają maila z dostępem
Gości zapraszamy do udziału poprzez rejestrację poprzez:
a) naszą stronę: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/udzial-w-spotkaniu-kob/
lub
b) poprzez dokonanie przelewu bankowego w wysokości 24,60 zł: IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 z dopiskiem: „Opłata za KOB online- Imię i nazwisko”. Poprosimy także Państwa o krótką informację mailową. Wówczas wyślemy Państwu informacje organizacyjne.
——————————————————————-
⏭⏭Czym jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu? W I 2013 Firma Giełda Eventów zainicjowała Klub Odpowiedzialnego Biznesu – integrujący przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy 100 firm z ponad 80 branż.

2020-03-27T14:19:13+00:00 25 marca 2020|