Zaproszenie: 96 edycja Klubu: Podwójne opodatkowanie spółki komandytowej. Jak ustrzec się przed niekorzystnymi zmianami podatkowymi?

Giełda Eventów ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na 96 edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Najbliższa konferencja odbędzie się 16 grudnia 2020 r. (środa) o godz. 18:00 w formie on-line poprzez platformę ZOOM.

Gościem edycji będzie Maria Uchman- prezes zarządu Uchman & Partnerzy, która wskaże rozwiązania dla przedsiębiorców prowadzących spółki komandytowe. Serdecznie zachęcamy do zapraszania przedsiębiorców prowadzących ten rodzaj spółek. Przewidujemy dawkę wiedzy i informacji.

Miło nam poinformować, że przywitamy w naszym gronie 4 nowe firmy członkowskie! Powitamy: Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji, firmę TBHouse, AKCENTA- obsługa transakcji walutowych oraz EMS Studio Północna.

Zwyczajem naszym była akcja mikołajkowa?. Tym razem chcemy przekuć naszą tradycję w pomoc konkretnej organizacji. Do wsparcia Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta, zaprosi nas prezes organizacji- Monika Zielińska.

To spotkanie zamknie 8 lat funkcjonowania naszego Klubu :)

Drodzy Przedsiębiorcy, Przedstawiciele organizacji i mediów, serdecznie zapraszamy do udziału!
Będzie czas na tradycyjne przedstawienie się Klubowiczów i Gości, prezentacje członkowskie oraz wystąpienia Gości edycji.
⏭⏭ PROGRAM SPOTKANIA:

  1. Poczekalnia on-line, networking w pokojach ZOOM, godz. 17:50- 18:00
  2. Przywitanie gości i część merytoryczna godz. 18:00- 19:10

III. Przedstawienie sylwetek Uczestników- przedstawienie się Członków i Gości

? Prelekcja biznesowa– „Podwójne opodatkowanie spółki z o.o. sp. k. Jak się ustrzec przed niekorzystnymi zmianami podatkowymi?”

III. Networking w pokojach ZOOM godz.19:00:19:20

  1. Prezentacje Firm Członkowskich i Partnerów godz.: 19:20-20:00

Przywitanie nowych Klubowiczów

  • Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji
  • TBHouse
  • AKCENTA
  • EMS Studio Północna
  • Prezentacje Firm Członkowskich

? Inspiracja biznesowa: Klubowicz: Artur Habza, PIRSB

Inicjatywa CSR z regionu: Monika Zielińska- Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta

Wspólne zdjęcie on-line

  1. Networking w pokojach ZOOM od godz. 20:00

Więcej o Klubie: www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl

——————————————————————-

Udział jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja.

——————————————————————-
⏭⏭Czym jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu? W I 2013 Firma Giełda Eventów zainicjowała Klub Odpowiedzialnego Biznesu – integrujący przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy blisko 100 firm z ponad 80 branż.

2020-12-09T11:56:10+00:00 09 grudnia 2020|