Zaproszenie: 121 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu “Zmiany podatkowe dla przedsiębiorców w 2023”

Rozpoczynając 2023 rok, Klub Odpowiedzialnego Biznesu planuje panel dyskusyjny dot. zmian podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych czekających nas w 2023r. Zaproszeni eksperci przybliżą Klubowiczom i Gościom nadchodzące zmiany podatkowe, a tym samym poszerzą wiedzę przedsiębiorców m.in. o zmianach terminów przekazywania korekt dokumentów, zmiany podatkowe czy informacje o systemie informatycznym KSeF.
Wśród ekspertów znajdą się: Pani Magdalena Romańska-Ściseł – Naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji oraz Maciej Raszewski – Koordynatora ds. Komunikacji Społecznej i Edukacji w Oddziale ZUS Lublin, przedstawiciel Urzędu Skarbowego oraz przedstawiciel Urzędu Celno-Skarbowego, dr Marta Skowrońska, doradca podatkowy oraz Edyta Szklarz, właścicielka Biura Rachunkowego Fiduci Finance. Moderatorem dyskusji będzie Ewa Ozga, współwłaścicielka Biura Rachunkowego Polfin.
Zapraszamy serdecznie przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji i instytucji 31 stycznia (wtorek) o godz. 18:00 do Hotelu Vesaria, przy ul. Nowy Świat 38B w Lublinie.
Cieszy nas fakt, iż nasz Klub powiększy się o kilka nowych firm członkowskich. Rozwój Klubu sprzyja rozwojowi całej społeczności!
PROGRAM SPOTKANIA:
I. Rejestracja Uczestników i kawa powitalna godz. 17:45- 18:00
II. Przywitanie gości i część członkowska godz. 18:00- 19:10
Przywitanie uczestników- Elżbieta Fijołek i Paweł Grochowiec
III. Przedstawienie sylwetek Uczestników- przedstawienie się Członków i Gości
IV. Prezentacje Firm Członkowskich i Partnerów
👤👤👤 Przywitanie nowych Klubowiczów- wręczenie dyplomów
👤👤👤 Prezentacje 5-minutowe Klubowiczów:
• V. Przerwa networkingowa godz.19:10:19:45
👤👤👤👤 👤👤👤 VI. Panel dyskusyjny– „Zmiany podatkowe dla przedsiębiorców w 2023
roku” godz.: 19:45:20:20
w tym: Pani Magdalena Romańska-Ściseł – Naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji oraz Pan Maciej Raszewski – Koordynatora ds. Komunikacji Społecznej i Edukacji w Oddziale ZUS Lublin,  z ramienia Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej udział weźmie Zastępca Naczelnika podinsp. Bogusław Gromadzki oraz Zastępca Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Lublinie Pan Tomasz Pliszka, Pani dr Marta Skowrońska, doradca podatkowy oraz Pani Edyta Szklarz, właścicielka Biura Rachunkowego Fiduci Finance.
Moderator panelu: Pani Ewa Ozga, współwłaścicielka Biura Rachunkowego POLFIN
👤 Inspiracja biznesowa- Klubowicz
Wspólne zdjęcie
VII. Networking i poczęstunek od godz. 20:20
Rejestracja:
Gości zapraszamy do udziału poprzez rejestrację poprzez:
a) naszą stronę: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/…/udzial-w…/
lub
b) poprzez dokonanie przelewu bankowego w wysokości 100 zł: Santander Bank SA: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 58109025900000000150680305 z dopiskiem: „Opłata za KOB – Imię i nazwisko” do dn. 30.01.2023 r. Poprosimy także Państwa o krótką informację mailową. Wówczas wyślemy Państwu informacje organizacyjne.
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na powyższe środki bezpieczeństwa oraz wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania KOB w dn. 31.01.2023 r.

2023-01-27T13:17:14+00:00 26 stycznia 2023|