Zapowiedź III spotkania Klubu Sponsora- „Patronat medialny eventu”

Zapraszamy serdecznie w pierwszy dzień wiosny 21 marca w godz.: 17:00- 19:30 na trzecie spotkanie Klubu Sponsora w Lublinie!

Tematem będzie wielokrotnie przez Was podejmowany w dyskusjach- patronat medialny eventu.

Do udziału zapraszamy Sponsorów, Organizatorów, Przedstawicieli mediów oraz wszystkie osoby zainteresowane!

Główne pytania i wyzwania towarzyszące kolejnemu spotkaniu to:

– Czym jest patronat medialny?

– Co zyskujemy dzięki współpracy z mediami?

– Jakie możliwości stwarza nam uzyskanie patronatu medialnego?

– Jakie znaczenie ma posiadanie partnerów medialnych dla jakości Twojego eventu i potencjalnych Sponsorów?

– Wymiana informacji, wniosków!

Macie pomysły na swój udział w spotkaniu? Zapraszamy do kontaktu!

AGENDA:

  • Przywitanie uczestników
  • Przedstawienie sylwetek Sponsorów
  • Debata ze Sponsorami i Przedstawicieli mediów pt. „Patronat medialny eventu”
  • Wystąpienie konkursowe jednego Organizatora
  • Wręczenie Tytułów nowych Członków Klubu Sponsora
  • Wspólne zdjęcie
  • Półgodzinne szkolenie połączone z pokazem dla Pań z makijażu biznesowego z Paulą Kołtun (wizażystką z praktyką m.in. w programie Familiada, pokazie mody Państwa Krajewskich w Warszawie oraz reklamie Paribas Bank)
  • Networking

W trakcie także będzie przerwa kawowa.

Koszt uczestnictwa: 20 zł

Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez maila: biuro@gielda-eventow.pl. Liczba miejsc ograniczona!

 

Spotkania Klubu Sponsora mają na celu integrację Sponsorów z Organizatorami, dyskusję na temat profesjonalnego sponsoringu eventów i integrację podmiotów organizujących wydarzenia w regionie! Zrzesza Firmy aktywnie wspierające inicjatywy w naszym regionie i prowadzące działania z event marketingu. Klub z miesiąca na miesiąc się rozwija i będzie podejmował kolejne ważne z tej dziedziny tematy.

Organizatorem spotkania jest Giełda Eventów, promująca wydarzenia i firmy Sponsorów poprzez pierwszy serwis tego typu w Polsce!

Miejsce: Spa Orkana, ul. Szaserów 2 (wejście od tyłu, od strony parkingu), Lublin

Widzimy się w Sali Konferencyjnej. Do zobaczenia!

UWAGA!

KONKURS DLA ORGANIZATORÓW!

Prosimy o przesłanie informacji o Waszych najbliższych inicjatywach na biuro@gielda-eventow.pl. Osoba z najciekawszym pomysłem i propozycjami otrzyma możliwość 5- minutowego wystąpienia podczas najbliższego Klubu Sponsora! Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 18 marca!

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania Klubu Sponsora w Lublinie 21 marca 2013 r.

O Pauli Kołtun:
Gdy nie posiada się odpowiednich umiejętności warto skorzystać z pomocy wizażysty, kreatora wizerunku. W tym gronie znalazłam się studiując w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej w Warszawie prowadzonej przez Jolantę Wagner ( make-up artist i jej dyrektora artystycznego). Posiadam tytuł professional make-up artist. Obecnie  zdobywam wiedzę  w dwuletnim  Międzynarodowym Studium Dziewulskich, kierunek- Wizaż, Charakteryzacja i Stylizacja, które wykształciło elitę polskich i europejskich charakteryzatorów oraz wizażystów. Posiada status słynnej Szkoły Charakteryzacji przy BBC oraz Akademii Charakteryzacji w Hollywood. Działa pod nadzorem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz pod patronatemARTDECO. Wydawane przerz to Studium dyplomy stanowia przepustkę do świata filmu, telewizji, teatru i mody,

W Studium uczą mnie zawodu  prawdziwe sławy. Kończąc je mam zamiar wykonać niebanalną, szokującą charakteryzacje filmową. Na tych umiejętnościach nie zamierzam poprzestać. Będę się kształcić nadal.

Obecnie  współpracuje z ekskluzywnym gabinetem SLIM LINE, gdzie wykonuję makijaże okazjonalne- ślubne, wieczorowe, sesyjne. Współpracuję z Agnieszką Wałachowską, mistrzem grzebienia. Wielokrotnie przygotowywałyśmy modelki do tematycznych sesji zdjęciowych oraz mistrzostw makijażu .

Praktyki, na których byłam to Familiada, pokaz mody Państwa Krajewskich w Warszawie, reklama Paribas Bank oraz łódzka filmówka – prze etiudach studenckich.

Pozdrawiam,
Paula Kołtun

2016-02-19T12:00:09+00:00 19 lutego 2016|