Za nami IV spotkanie Klubu Sponsora w Hrubieszowie – podsumowanie I edycji

Podsumowujące spotkanie I edycji czterech spotkań Klubu Sponsora w Hrubieszowie odbyło się 15 października w siedzibie Stowarzyszenia Aktywnych Animatorów Kultury przy ul. Szerokiej 3a. Dziękujemy za przybycie przybyłym Gościom: Członkom Klubu, przedsiębiorcom, Partnerowi merytorycznemu – Panu Arturowi Wojtiukowi Centrum Doradztwa oraz Gospodarzowi – Stowarzyszeniu Aktywnych Animatorów pod przewodnictwem Pani Edyty Dobosz – Maciuk i przedstawicieli stowarzyszenia.

Pan Artur Wojtiuk przybliżył nam tematykę podatków prowadząc prelekcję „Niuanse prawa podatkowego w działalności gospodarczej”. Były i zabawne ciekawostki:

hr2

 

Przedstawiciele Stowarzyszenia zaprezentowali swoje realizacje projektów i plany na najbliższe miesiące. W Hrubieszowie nie jest nudno i będzie jeszcze ciekawiej! :)

hr3

 

Właścicielka Firmy Investpol odebrała dyplom dla wyróżnionej firmy w ocenie użytkowników serwisu Giełda Eventów.

hr4

 

Po krótkim podsumowaniu i rozmowach z Członkami Klubu przeszliśmy do networkingu i rozmów w kuluarach przy kawie i ciastku.

Dziękujemy za zaangażowanie i zaufanie Członkom Klubu i wszystkim uczestnikom 4 spotkań od lipca do października, Urzędowi Miasta i mediom.

Członkowie Klubu w Hrubieszowie:

hr5

Składamy najlepsze życzenia odnoszenia dalszych sukcesów biznesowych i zapraszamy na spotkania Klubu w Lublinie, który odbywa się cyklicznie co miesiąc :)

Fotorelacja

2017-04-07T11:35:04+00:00 24 lutego 2016|