Za nami 75 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

20 marca 2019 r. w Hotelu Ilan**** obyła się 75. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, w której uczestniczyło blisko 80 przedsiębiorców. Nasza organizacja biznesowa rozwija się już siódmy rok na rynku lubelskim. Promuje przedsiębiorców, którzy w swej działalności rynkowej rozwijają praktyki społecznie odpowiedzialnego biznesu (z ang. CSR).

Tematem przewodnim spotkania była działalność międzynarodowa firmy. Goście spotkania wysłuchali wystąpienia  obejmującego tematykę działalności na rynkach zagranicznych, rozwijania gamy produktów oraz konkurencyjności na rynkach zagranicznych. Prelegentem był Pan Zbigniew Chołyk-prezes zarządu LubApple-grupy pięciu największych producentów owoców z województwa lubelskiego: ZPO Stryjno-Sad, Józefów Sad Sp. z o.o., Witabo Sp. z o.o., FruVitaLand Sp. z o.o. oraz ZPO Sadpol, którzy w 2015 r. postanowili połączyć swoje siły. Za wspaniałą współpracę i efekty działań Spółka jest wielokrotnie wyróżniania, w tym Certyfikatem Marka Lubelskie.

Atrakcją 75 edycji była prezentacja modelu Peugeot 508 i ekspozycje motoryzacyjne Dealer Peugeot Lublin M.i R. Prasek– naszego nowego Klubowicza, którego przywitaliśmy w lutym podczas Corocznej Gali.

75 edycja odbyła się w murach Hotelu Ilan****, który Giełda Eventów powitała w tym miesiącu w Klubie. Grono biznesowe Klubu powiększyło się  także o dwie Spółki: LSN Lublin oraz Profesjonalna TV.

Na Klubowiczów czekała także niespodzianka. Pierwsza taka inicjatywa organizacji biznesowej w regionie. Zapraszamy Państwa do wspólnego stoiska Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w ramach Moto Session 2019. Będzie polegało na ekspozycji pasji motoryzacyjnych Członków podczas wspólnego stoiska o wielkości 300 m2. Akcja została zainicjonowana przez Michała Niedźwiadka od lat związanego z motoryzacją.

Dziękujemy za 75 miesięcy wspaniałej współpracy, promocji aktywnego oraz zaangażowanego społecznie biznesu.

W kwietniu kolejna edycja i ekspozycja Klubowiczów podczas Moto Session 2019. Giełda Eventów zaprasza lubelskich przedsiębiorców do współpracy: www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl

Fot. Krzysztof Fabisiak, Najlepszy Kadr

2019-03-25T09:35:21+00:00 25 marca 2019|