XVII spotkanie Klubu Sponsora w Lublinie: „Zaufanie w sprzedaży” + COROCZNA INTEGRACJA UCZESTNIKÓW

Serdecznie zapraszamy na XVII spotkanie Klubu Sponsora w Lublinie, które odbędzie się 24 maja (sobota) od godz. 18:00 w klubie sportowym -SPORTSpark– naszym zdaniem najfajniejszym miejscu w mieście! Do udziału zachęcamy zgodnie z naszymi tradycjami Sponsorów, Organizatorów, Przedstawicieli władz samorządowych, NGO i mediów oraz wszystkie osoby zainteresowane!

Zapraszamy dotychczasowych i nowych uczestników.

Temat przewodni to: „Zaufanie w sprzedaży”

Prelekcję wraz z dyskusją z naszymi Członkami Klubu Sponsora poprowadzi:

Bartłomiej Gwiazda – przedsiębiorca, trener i coach biznesu
AGENDA:
Część oficjalna godz. 18:00- 19:30
• Przywitanie uczestników
• Przedmowa założycielki Klubu Sponsora
• Przedstawienie sylwetek Sponsorów i uczestników
• Dyskusja z uczestnikami spotkania pt. „Zaufanie w sprzedaży”
• Wystąpienie konkursowe organizatorów
• Prezentacje 5-minutowe nowych i dotychczasowych Członków Klubu Sponsora
• Wręczenie Tytułów nowych Członków Klubu Sponsora
• Wspólne zdjęcie
Networking godz. 19:30
Będzie to z pewnością wyjątkowe spotkanie!

A od godz. 20:00…

Po części merytorycznej spotkanie nabierze niekonwencjalnego charakteru. Rozpoczniemy fabularną grę detektywistyczną „Kto zabił”, której organizatorem będzie Akademia Przygoda specjalizująca się w dostarczaniu ogromnej dawki świetnej zabawy i dobrego humoru. Za sprawą charakteryzacji i stylizacji strojami, które zapewni nam organizator, uczestnicy będą mieli szansę wcielić się podczas gry w przypisaną im w scenariuszu rolę, w której intryga rodem z najlepszych powieści kryminalnych będzie motorem napędowym w walce o sławę, uznanie i duże pieniądze.

Integracja potrwa ok. 2 godzin. Prosimy o potwierdzenie udziału w części integracyjnej. Organizator musi wcześniej znać liczbę uczestników, ponieważ determinuje to scenariusz gry. Przedsmak tego, co nas czeka można poznać na stronie www.ktozabil.pl Gwarantujemy niezapomnianą zabawę!!!

Zapisz się na najbliższy Klub i koniecznie zaznacz swoje uczestnictwo w części integracyjnej. Zajmie Ci to kilkanaście sekund!

W trakcie spotkania pyszne przekąski od naszej Bazylii i zimne piwo od gospodarza, co by rozmowy w kuluarach były jeszcze weselsze :)

Zapisy na integrację trwają do 20 maja do godz. 20.00

Koszt uczestnictwa: 20 zł.

Płatności można dokonać poprzez przycisk „ZAREJESTRUJ” w prawym górnym rogu strony Klubu Sponsora, a także bezpośrednio na konto bankowe IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 do 22 maja 2014 r. z dopiskiem: „Opłata za Klub Sponsora”
Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez maila: biuro@gielda-eventow.pl (prosimy podać imię, nazwisko oraz nazwę organizacji). Liczba miejsc ograniczona!

Do zobaczenia!
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania Klubu Sponsora w Lublinie 24 maja 2014 r

2017-04-07T11:35:08+00:00 19 lutego 2016|