XIV Spotkanie Klubu Sponsora – Negocjacje WIN-WIN

Na XIV spotkaniu Klubu Sponsora w Lublinie poruszymy jeden z najistotniejszych aspektów prowadzenia biznesu, organizacji czy też nawiązywania współpracy przy różnych inicjatywach, czyli negocjacje. Skupimy się na jednej z metod negocjacji, która powinna towarzyszyć sponsoringowi eventów, w którym każda strona odnosi wymierne korzyści.

IV spotkanie o tematyce: Negocjacje WIN-WIN odbędzie się 27 lutego 2014 (czwartek) w godz. 17:00-19:00.

Do udziału tradycyjnie zachęcamy Sponsorów, Organizatorów, Przedstawicieli organizacji studenckich, NGO i mediów oraz wszystkie osoby zainteresowane!

Prelekcję poprowadzi Tomasz Kuryło– przedsiębiorca, współwłaściciel agencji interaktywnej Enzo oraz firmy doradczej Tobea.

W Radzie Fundacji SLOWLAJF wpiera działania organizacji przeciwko wypaleniu zawodowemu. Pomysłodawca konferencji „Biznes bez ściemy”, która jest okazją do spotkania dla wszystkich, którzy dostrzegają ściemę w biznesie i chcą rozmawiać o tym, jak być autentycznym, transparentnym i angażującym.  Współorganizator konferencji TEDx Czwartek Hill.

Uwielbia eksperymentować i współpracować z ludźmi, którzy czerpią radość ze swojej pracy. Nie boi się zmian, wierzy w autentyczną i prostą komunikację.

AGENDA:

Część oficjalna godz. 17:00- 18:30

Przywitanie uczestników

Przedstawienie sylwetek Sponsorów

Prelekcja Tomasza Kuryło połączona z dyskusją „Negocjacje WIN-WIN”

Wystąpienie konkursowe jednego Organizatora

Prezentacje 3 nowych Członków Klubu Sponsora- „Diament” Doradcy Finansowi, Biżuteria od AnnDzi oraz CAMP LEADERS

Prezentacja 5-minutowa Hotelu Locomotiva- działalność i organizowane wydarzenia

Wręczenie Tytułów nowych Członków Klubu Sponsora

Wspólne zdjęcie

godz. 18:30 Networking

Inwestycja: 20 zł. Płatność WYŁĄCZNIE na konto bankowe IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 do 20 listopada 2013 z dopiskiem: „Opłata za Klub Sponsora”

Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez maila: biuro@gielda-eventow.pl (prosimy podać imię, nazwisko oraz nazwę organizacji). Liczba miejsc ograniczona!

Miejsce spotkania: Hotel i Restauracja Locomotiva***, ul. Północna 28C, 20-064 Lublin, http://www.locomotiva.com.pl/,  https://www.facebook.com/locomotivarestauracja

Do zobaczenia!

UWAGA!

Zgodnie z tradycją: KONKURS DLA ORGANIZATORÓW!

Twoje 5 minut na spotkaniu! Prosimy o przesłanie informacji o Waszych najbliższych inicjatywach na biuro@gielda-eventow.pl. Osoba z najciekawszym pomysłem i propozycjami otrzyma możliwość 5- minutowego wystąpienia podczas najbliższego Klubu Sponsora! Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 24 listopada 2014 do godz. 23:59!

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania Klubu Sponsora w Lublinie 27 lutego 2014 r.

Obejrzyj fotorelację ze spotkania:

2016-03-14T13:29:29+00:00 19 lutego 2016|