Skuteczna ochrona przed nieuczciwą konkurencją #15 Klub Sponsora w Opolu

Chyba każdy się z nami zgodzi, że nie ma dzisiaj branży, która nie miałaby konkurencji na rynku. Nawet, jeśli w danym mieście ktoś jest monopolistą w jakimś obszarze, nie ma gwarancji, że to się za chwilę nie zmieni.
Niestety, nasi konkurenci nie zawsze kierują się dobrymi obyczajami i etyką w biznesie.
Zapewne wielu z Was zna przypadki, że nowym, silnym konkurentem staje się były wspólnik lub długoletni pracownik. I wszystko jest w porządku, dopóki realizuje swoje własne pomysły i bazuje na swojej strategii rozwoju firmy.
Życie jednak pisze także inne scenariusze…
Jakże często słyszymy o kopiowaniu baz danych, korzystaniu z wypracowanych przez lata procedur, stosowania niemalże siostrzanego wzoru logotypów i celowego „podszywania” się pod już uznaną markę .
Jak zatem skutecznie temu zapobiec ?

Tego wszystkiego dowiecie się 23 marca 2017 r. o godz. 17.45 na prelekcji wiodącej podczas 15 edycji Klubu Sponsora w Zajeździe u Dziadka przy ul. Strzeleckiej 55 w Opolu!

Naszą prelegentką będzie Daria Linkowska – radca prawny i właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego Daria Linkowska – http://www.darialinkowska.pl/.
Daria jest specjalistką w prawie cywilnym materialnym i procesowym oraz administracyjnym. Starając się zapewnić swoim klientom pełny zakres usług prawnych, stworzyła zespół składający się ze stałych współpracowników zewnętrznych, którzy są znakomitymi fachowcami. Jest to grono radców prawnych, aplikantów radcowskich, prawników oraz specjalistów od praw podatkowych. Współpracuje także z adwokatami, notariuszami i doradcami podatkowymi.

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIU?
Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom i osobom, które planują rozwijać swoją firmę poprzez nawiązywanie kontaktów i podejmowanie różnych form współpracy. Zapraszamy również organizatorów wydarzeń lokalnych, którzy chcą zainteresować naszych Gości, ideą planowanych eventów i porozmawiać o współpracy.

PROGRAM 15 EDYCJI KLUBU:
Część oficjalna, godz. 17:45- 20:00
I. Część merytoryczna, godz. 18:00 – 19:00
• Przywitanie uczestników – Elżbieta Fijołek i Kamila Osiadacz
• Przedstawienie sylwetek Członków Klubu Sponsora, Partnerów i uczestników
• Prelekcja merytoryczna – „Sposoby skutecznej ochrony przed nieuczciwą konkurencją” – Daria Linkowska, Kancelaria Radcy Prawnego Daria Linkowska

II. Przerwa networkingowa, godz. 19:00- 19:15

III. Prezentacje Sponsorów i Organizatorów, godz. 19:15- 20:00 ¬
• Prezentacje debiutujących firm w Klubie Sponsora
 Dworek Artystyczny – Marek Rzepiela
 AS w Kuchni – Anna Swół
• Prezentacje przypominające zakres oferowanych usług Członków Klubu
• Wystąpienie Organizatora wydarzenia: – „Kibicowska Wyprawa” – Robert Ćwikliński
• Wspólne zdjęcie

Networking od godz. 20:00

Przyjdź i zainspiruj się pomysłami innych, rozwiń swój biznes dzięki zwiększeniu rozpoznawalności Twojej marki i pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO WYDARZENIA?
Zachęcamy do zabrania ze sobą wizytówek i zarezerwowania sobie czasu na rozmowy w kuluarach, które owocują zawieraniem nowych znajomości i form współpracy biznesowej.

FOTOGALERIA I RELACJE ZE SPOTKAŃ:
Dotychczasowe relacje ze spotkań można obejrzeć w zakładce Klubu Sponsora – https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/aktualnosci/ lub na facebook’owym profiluGiełda Eventów-eventy i biznes.

POTWIERDZENIE OBECNOŚCI / REJESTRACJA:
1. Członków Klubu prosimy o potwierdzenie obecności do 22 marca (środa) do godz. 16:00, Kamila Osiadacz tel.: 606 820 810, e-mail: kamila.osiadacz@gielda-eventow.pl
2. Gości zewnętrznych (wszystkich zainteresowanych spoza Klubu) prosimy o REJESTRACJĘ:
– szybki sposób, zakupując bilet:  https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/klub-sponsora-w-opolu/ 
– lub dokonanie opłaty w wysokości 50 zł poprzez przelew bankowy na konto bankowe IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 do 22.03.2017 r. z dopiskiem: „Opłata za Klub Sponsora Opole”.

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania Klubu Sponsora w Opolu 23 III 2017 r.
Do zobaczenia już 23 marca!

 

2017-03-17T13:30:46+00:00 13 marca 2017|