Rynek pracownika- wyzwania i możliwości- 85. edycja Klubu

Giełda Eventów dziękuje Klubowiczom, Panelistom i Gościom za udział w 85 już edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Tej edycji towarzyszył panel dyskusyjny “Rynek pracownika- wyzwania i możliwości” z udziałem ekspertów z naszego regionu. Panel poprowadziła Agnieszka Jakubczyk- Latała- doradca HR. W panelu wzięli udział:
• Grażyna Gwiazda- Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie
• Magdalena Wójtowicz- współwłaścicielka i wiceprezes Intensive Group
• Katarzyna Kowalczyk, HR Manager Nałęczów Zdrój SA
• Ryszard Pietrzyk- prawnik, właściciel „Pietrzyk” Kancelaria Prawa Pracy i BHP.
Paneliści odpowiadali na szereg pytań, dotyczących m.in. jakie wyzwania stoją obecnie przed pracodawcą, który chce zatrudnić specjalistę z danej branży, jak realizować politykę zatrudnienia, by przyciągać do siebie kandydatów i utrzymywać motywację zatrudnionych pracowników. Ponadto wskazano narzędzia sprzyjające finansowaniu szkoleń i zatrudnienia pracowników przez przedsiębiorców w ramach projektów i działań realizowanych przez instytucje, w tym Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie.
Giełda Eventów w gronie biznesowym Klubu przywitała dwie nowe firmy: Republika Mydła- marka naturalnych kosmetyków oraz Sfera Oczu- salon optyczny w centrum Lublina.

Witamy w gronie Klubowiczów, dziękujemy za zaufanie i życzmy dużo sukcesów!
Pierwsza edycja w Nowym 2020 Roku i jednocześnie ósmym Klubu odbyła się 29 stycznia 2020 r. (środa) w Centrum Konferencyjne Focus w Lublinie
Gratulujemy nowym Klubowiczom i zapraszamy do udziału w lutowej edycji!
Fot. Najlepszy Kadr- dziękujemy!

2020-02-01T12:01:29+00:00 31 stycznia 2020|