Rowerem po pomoc- Kibicowska Wyprawa

Na 52 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu będziemy gościć niezwykłego i dzielnego kolarza z wielkim sercem.  Po wizycie w oddziale opolskim, przyszedł czas na Lublin, by Robert Ćwikliński zaraził innych swoimi działaniami.

Kibicowska wyprawa to inna niż wszystkie akcja kibicowska i pierwsza tego typu akcja na świecie, której celem jest pomoc opolskim placówkom pożytku publicznego. Zbierane są koszulki z podpisami zawodników, z których zysk w pełni zasila kasę opolskich fundacji.

Robert-  kibic Odry Opole- w tym roku planuje kolejną wyprawę, której celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie zmagającego się z chorobą nowotworową kibica Odry Krzysztofa „Kwacha” Kwaśniewskiego oraz na nowe oko dla Amelki. Chciałby zebrać łącznie 40 000 zł, po 20 000 zł dla każdego z potrzebujących.

Amelka

Trasa mierzyć będzie 750 km rzeką i 3 000 km rowerem na Węgry! Start już w czerwcu. Potrwa blisko dwa miesiące. Przedsięwzięcie jest spore i wymaga sporo nakładów finansowych. Przywitamy zacnie Roberta? :) Więcej o jego działaniach i samej wyprawie na Kibicowska wyprawa.

Jego wystąpienie będzie częścią kolejnej edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu- gdzie spotykają się przedsiębiorcy i organizatorzy eventów. Nasz Klub Biznesu funkcjonuje piąty rok w Lublinie i drugi w Opolu, gdzie na co dzień mieszka Robert.

Lista znanych, europejskich klubów sportowych, jakie odwiedził Robert w zeszłorocznej wyprawie jest imponująca: http://kibicowskawyprawa.pl/kibicowska-wyprawa-2016/

Zapraszamy już w czwartek na spotkanie o godz. 18:00 w Dworku Lawendowym w Lublinie.

Szczegóły i rejestracja: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Giełdy Eventów

2017-04-18T18:53:26+00:00 18 kwietnia 2017|