Relacja ze 126 edycji Klubu: Automatyzacja procesów

Dziękujemy za udział w 126 edycji Klubu, która była dedykowana automatyzacji procesów w produkcji i obsłudze klienta.
Klub łączy aktywnych przedsiębiorców, którzy są nastawieni na relacje i współprace. Cieszy nas tak liczna grupa nowych Gości, bo aż 30😊 To była 126 edycja Klubu, czyli nasze spotkania trwają 10,5 roku!

👉 Cieszy nas także kolejny powrót do Klubu 😊 Przywitaliśmy ponownie po krótkiej przerwie, rozpoczynającą z nami 10-ty rok współpracy firmę Camp Leaders i właścicieli marki Camp Fun. Dyplom odebrał Paweł Dzierżak. Dziękujemy i witamy ponownie 😊
Posłuchaliśmy krótkich prezentacji firm wszystkich Uczestników oraz cztery kilkuminutowe prezentacje działalności Klubowiczów:
WAT Producent Blach Dachowych- Tomasz Widerlik
👉 Firma WAT jest producentem najwyższej klasy pokryć dachowych. Ponad 30 lat na rynku. Siedziba firmy znajduje się w Mętowie, zaś oddziały w Bychawie i Kraśniku. Drugą spółką firmy jest firma MarJola, która prowadzi sieć sklepów z materiałami budowlanymi „Pszczółka”.
👉 Mobilne Centrum Pielęgniarskie- prowadzone przez Dorotę Laskę- pielęgniarkę o ogromnym doświadczeniu i empatii do pacjenta, oferującej w swoje działalności szeroki zakres specjalistycznych usług pielęgniarskich wizyty zabiegowe, pielęgnacyjne i edukację w zakresie profilaktyki zdrowotnej.
👉 Camp Fun- półkolonie dla dzieciaków z native speakerami, to okazja do spędzenia super czasu i nauki języka angielskiego, o tym więcej opowiedział nam Paweł Dzierżak. Start już na pozątku lipca
👉 Organic Polska- Robert Hołowiecki- firma jako producent ekologicznych opakowań i palet z tektury świetnie wpisuje się w idee naszego Klubu 😊 Jakie oszczędbności i rozwiązana oferuje tektura, opowiedział Robert Hołowiecki.
👉Po przerwie networkingowej rozpoczęła się część merytoryczna spotkania i Panel dyskusyjny: „Automatyzacja procesów”, który poprowadził Artur Habza, Polski Instytut Rozwoju Strategii Biznesowych.
W panelu wzięli udział:
Zbigniew Kominek- Prezes Zarządu Wikpol Sp. z o.o., Leszek Kubić- Prezes Zarządu Europiek, Mateusz Tywoniuk- współwłaściciel Pomix s.c.,Michał Szymczuk- Prezes Zarządu AX Helpers
Dziękujemy Panowie za tak ciekawą i merytoryczną dyskusję.
👉 Ostatnią prezentację przeprowadził Andrzej Danilkiewicz, prezes Polskiego Towarzystwa Cyfrowego.
Miło nam było też ogłosić, ze w wyborach uzupełniających do Rady Rozwoju KOB Klubowicze wybrali Beatę Chomicką, współwłaścicielkę firmy deweloperskiej TB House. Gratulujemy!
Spotkanie współprowadziła Klubowiczka- Ewelina Więch z firmy CEWAR. Pięknie dziękujemy! 😊
Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział, networking i super energię 🔥
Fot. Dominik Peh

2023-07-01T19:40:16+00:00 01 lipca 2023|