Relacja ze 121 edycji Klubu: „Zmiany podatkowe dla przedsiębiorców w 2023 r.”

Klub Odpowiedzialnego Biznesu rozpoczął drugą dekadę działalności i rok 2023 od panelu dyskusyjnego dot. zmian podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych czekających nas w 2023r. Zaproszeni eksperci przybliżyli Klubowiczom i Gościom nadchodzące zmiany podatkowe, a tym samym poszerzą wiedzę przedsiębiorców m.in. o zmianach terminów przekazywania korekt dokumentów, zmiany podatkowe czy informacje o systemie informatycznym KSeF.
Wśród ekspertów znaleźli się: Pani Magdalena Romańska-Ściseł – Naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji oraz Maciej Raszewski – Koordynator ds. Komunikacji Społecznej i Edukacji w Oddziale ZUS Lublin, z ramienia Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej udział wziął Zastępca Naczelnika podinsp. Bogusław Gromadzki oraz Zastępca Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Lublinie Pan Tomasz Pliszka., dr Marta Skowrońska, doradca podatkowy oraz Edyta Szklarz, właścicielka Biura Rachunkowego Fiduci Finance. Moderatorem dyskusji była Ewa Ozga, współwłaścicielka Biura Rachunkowego Polfin. Dziękujemy za merytoryczną dyskusję.
Nasze spotkanie odbyło się 31 stycznia w Hotelu Vesaria, u naszych Klubowiczów.
Cieszy nas fakt, iż nasz Klub powiększył się o 5 nowych firm członkowskich. Rozwój Klubu sprzyja rozwojowi całej społeczności!

Przywitaliśmy:

Dawida i Janusza Pożaka- firma Luvi oferująca materiały budowlane, tynki  i farby

Bartłomieja Piecha- firma Bigger Picture- nauka języka angielskiego i life coaching

Piotra Skorupskiego- firma Mastermedia- obsługa informatyczna firm i sprzęt komputerowy

Marcina Łopaciuka- firma Em Art Studio Agencja Reklamowa i niezwodny DJ Marsel od lat na naszych edycjach

Sławomira Pokrakę- firma Hektos- hydraulika siłowa

Witamy pięknie i życzymy wielu sukcesów 😊

5-minutowe prezentacje debiutowe przeprowadzili:

Klaudyna Królikowska- Agencja Ochrony Danych Osobowych

Bartłomiej Piech- Bigger Picture

Zachęcamy do współpracy!

Edycję współprowadził Paweł Grochowiec- współwłaściciel firmy Ppolmark.net. Dziękujemy za tak piękne rozpoczęcie 9-tego roku naszej współpracy 😊

Fot. Najlepszy Kadr. Pięknie dziękujemy 😊

2023-02-08T18:09:44+00:00 03 lutego 2023|