Relacja ze 119. edycji Klubu „Postaw na bezpieczeństwo- panel BHP”

Dziękujemy za udział w 119. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, która odbyła się 23 listopada w Restauracji Koncertowa. Była połączona z panelem eksperckim „Postaw na bezpieczeństwo- panel BHP”. W panelu wystąpili: PULS BHP Biuro Usług BHP i Ppoż. Anna Rozwadowska-Miziuła, Jarosław Nogalski, Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Nogalski w zakresie prawa pracy, Joanna Bartoszek- prezes zarządu Higienika Sp. z o.o., Andrzej Zmorka, Centrum Usług Ochrony Pracy. Panel poprowadził Maciej Kulka, współwłaściciel OSK Kulka. Dziękujemy za merytoryczną dyskusję.

Do naszego Klubu dołączyła Spółka Orion Materiały Budowlane, która specjalizuje się w dostarczaniu Klientom pokryć dachowych. Witamy w Klubie Marcina Masłowskiego i Janusza Krasuskiego 😊

Prezentacje debiutowe i przypominające przeprowadzili Klubowicze:

🟡 Centrum Medyczne Sanitas- medycyna pracy, dr Kalina Kalita, dr Cezary Sawulski i Karolina Buczkowska, którym pogratulowaliśmy jubileuszu 20-lecia

🟡 Agencja Posters- odzież BHP i materiały reklamowe, Małgorzata Wojciechowska

🟡 Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Nogalski- prawo pracy, windykacja międzynarodowa i współpraca z JST, Jarosław Nogalski Dziękujemy!

Spotkanie w lotniczym stylu współprowadziła Joanna Jędrasik, wieloletnia Klubowiczka, reprezentująca Navcom Sytems Fly i Navcom Systems. Asiu, serdecznie dziękujemy 😊

Podziękowania dla Rady Rozwoju KOB za współorganizację edycji, Zespołowi Klubowiczek z Depil Concept przy ul. Jana Sawy w Lublinie za pomoc w rejestracji i urodzinowe upominki dla Uczestników 😊, Członkom, którzy zaprosili innych na nasze spotkanie i wszystkim Uczestnikom za udział 😊

Fot. Najlepszy Kadr

2022-11-28T12:43:38+00:00 25 listopada 2022|