Relacja ze 118. edycji Klubu: Potencjał firm rodzinnych

Za nami 118. edycja Klub Odpowiedzialnego Biznesu dedykowana firmom rodzinnym, ich potencjałowi oraz wyzwaniom dotyczącym sukcesji. Ogromnie cieszy fakt, że we wtorek 25 października w Hotelu Centrum Konferencyjnym Focus w Lublinie spotkało się blisko 80 przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji!

Spotkanie rozpoczął wyjątkowy wstęp Miłosza Bachonko, młodego wirtuoza akordeonu z Lublina ze złotym przyciskiem w programie Mam Talent! W sobotę 29 października kibicujemy mocno jego udziałowi w półfinale 😊Dziękujemy, że zaszczyciłeś nas swoją obecnością i występem 😊
W naszym panelu eksperckim „Potencjał firm rodzinnych” wystąpili: Magdalena Fabrowska-Zubrzycka, właścicielka firmy GRAWART, Dominik Polak, Wiceprezes Zarządu w firmie POL-MAK S.A., Janusz i Dawid Pożak, współprowadzący firmę Luvi, Jerzy Nazaruk, Prezes Zarządu Nazaruk Service, Wojciech Szapiel, Prezes Zarządu Inventity Foundation oraz Adam Saj, prowadzący Kancelarię Radcy Prawnego Adam Saj. Moderatorem panelu był dr hab. Robert Zajkowski, prof. UMCS, Katedra Bankowości i Rynków Finansowych, Instytut Ekonomii i Finansów, UMCS.

Każda z opowiedzianych historii była inna, ciekawa, dająca pogląd na siłę i tradycje firm rodzinnych. W samym Klubie mamy 25 Klubowiczów, którzy tworzą firmy rodzinne. Dziękujemy za owocną dyskusję!
W naszym gronie Klubowiczów przywitaliśmy 3 nowe firmy:

💥 Poczta Polska S.A.- z jej ramienia dyplom odebrali: Dorota Zmysłowska, specjalista ds. sprzedaży oraz Sławomir Majewski, Menedżer d.s. Sprzedaży Regionu Sieci w Lublinie

💥 Mastergeo- dyplom odebrał Marcin Mitura, właściciel firmy geodezyjnej

💥 M.M. Mateusz Bujak- dyplom odebrał Mateusz Bujak, właściciel firmy budowlanej


W prezentacjach Klubowiczów posłuchaliśmy Marzeny Struskiej- Dekoracje ślubne i okolicznościowe, która pokazała nam w trakcie spotkania swoje wspaniałe umiejętności florystyczne. Stworzony, piękny bukiet wygrał nasz Klubowicz- Jerzy Nazaruk, Nazaruk Service.
W prezentacji Partnera Merytorycznego o nowej Dyrektywie o ochronie sygnalistów opowiedziała nam Anna Chimkowska, Business Development Director, Ernst & Young. Dziękujemy.
Część oficjalną zakończyła inspiracja biznesowa przeprowadzona przez Karolinę Lato, współwłaścicielkę Capital Finanse, która opowiedziała jak sport łączy się z biznesem. Dziękujemy 😊

Dziękujemy wszystkim za udział! Radzie Rozwoju i Członkom za zaangażowanie w tworzenie spotkania.

Fot. Najlepszy Kadr- dziękujemy 😊

2022-11-04T10:01:58+00:00 03 listopada 2022|