Relacja ze 109 edycji Klubu: „Cyberbezpieczeństwo”

2022 rok rozpoczął 10-ty rok Klubu Odpowiedzialnego Biznesu! Giełda Eventów wraz z Klubowiczami i Gośćmi spotkała się na Konferencji połączonej z panelem gospodarczym “Cyberbezpieczeństwo- jak chronić swoją firmę” w ramach 109 edycji Klubu 26 stycznia 2021 r. (środa) w Hotelu Vesaria, przy ul. Nowy Świat 38 Lublin.
XXI wiek to wiek informacji elektronicznej. Informacji która stała się jednym z cenniejszych zasobów – niezwykle pożądanym zarówno przez nas – przedsiębiorców, ludzi biznesu, ale również, niestety, przez przestępców, którzy to co raz zmyślniejszymi sposobami, próbują wykraść nasze wrażliwe dane, pieniądze lub zdestabilizować działania naszych firm poprzez blokadę systemów informatycznych. Tematem wczorajszego panelu było: „Cyberbezpieczeństwo – jak chronić swoja firmę”
W panelu wzięli udział:
• Piotr Łopatyński, Prokurator Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Lublinie
• Tomasz Tys, emerytowany Naczelnik Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie
• Paweł Grochowiec- właściciel firmy Polmark.net specjalizującej się od kilkunastu lat w cyberbezpieczeństwie i obsłudze sieci informatycznych
• Bartosz Wojciechowski- współwłaściciel firmy ENTERPOL, która powstała w 1999 roku, jako jeden z pierwszych ISP [Internet Service Provider] w województwie lubelskim, dostawca usług internetowych.
Panel poprowadził pomysłodawca panelu nasz Klubowicz Sławomir Ostański- Reprezentant Regionalny AKCENTA CZ a. s.
Dziękujemy Panowie za tak merytoryczną i uświadamiającą dyskusję!
Nasze grono Klubowiczów powiększyły 2 firmy:
💥 Inventity Foundation
💥 Biuro Rachunkowe Fiduci Finance
Dziękujemy za zaufanie i życzmy wielu sukcesów! 😊


💥 Wysłuchaliśmy także prezentacji debiutowej Mateusza Czerskiego.
Od 2016 r. prowadzi firmę Sufity Napinane Instal-MC.
Mateusz pomaga swoim klientom w upiększaniu i unowocześnianiu wnętrz, domów, biur dzięki zastosowaniu „systemu sufitów napinanych” i oświetlenia Led. Jego realizacje to dzieła sztuki!
💥 Inspiracją biznesową podzielił się z nami Dawid Malinowski, KOMATZ Polska, Polspray. Mówił o drodze do osiągnięcia wolności finansowej i czym jest dla niego.
Dziękujemy za wystąpienia 😊
Dziękujemy wszystkim Klubowiczom, Gościom i Prelegentom za udział w spotkaniu!
💥 Spotkanie współprowadziła @Anna Słowek- współwłaścicielka biura nieruchomości Ldom Nieruchomości. Te spotkanie przypieczętowało 3 lata współpracy w KOB dokładnie w Hotelu Vesaria 🙂. Dziękujemy i życzmy, żeby czwarty był dla Ciebie i Krzysztofa równie owocny 🙂
💥 Podziękowania dla Rady Rozwoju KOB za nieocenioną pomoc 🙂
Fot. Najlepszy Kadr

2022-03-14T16:42:55+00:00 28 stycznia 2022|