Relacja z XXXIX Klubu Sponsora w Lublinie

Marcowe spotkanie Klubu Sponsora zostało zorganizowane w Hotelu Mercure.
Przybyłych Gości przywitała Elżbieta Fijołek – założycielka Klubu Sponsora, właścicielka Giełdy Eventów.

Prelegentka spotkania – Anna Bedlicka – właścicielka Pracowni Projektowania Wnętrz AB-Studio i Członek Klubu Sponsora, mówiła o pomysłach na powiększenie przestrzeni w firmie, tym samym zwiększając potencjał i konkurencyjność przedsiębiorstwa. Wyjaśniła, na czym polega praca designera wnętrz i zaprezentowała część z wielu swoich realizacji projektów zagospodarowania przestrzeni.

W drugiej części spotkania, zadebiutowały 3 firmy dołączające do Klubu Sponsora.
Każda z nich w kilkuminutowej prezentacji przedstawiła specyfikę swojej działalności i klientów do których chcą dotrzeć ze swoją ofertą.
Powitaliśmy:
Instytut REGENERIS – Katarzyna Kozłowicz i Barbara Szyszkowska
Salon Mody Ślubnej DEMI – Anetta i Piotr Szymanek
Idea Invest – Tomasz Grodzki

Prezentację przypominającą miała Małgorzata Dudek – właścicielka Biura Nieruchomości M-House i Krzysztof Janiszewski- właściciel Zakładu Robót Remontowo-Budowlanych Budowlanych.

W tym miesiącu Katarzyna Klimek – organizator III edycji Lubelskiego Wyścigu Kaczek powiedziała o idei przyświecającej temu wydarzeniu i zaprosiła uczestników spotkania do współpracy i zakupu kaczek przygotowujących się do wyścigu 22 maja. Środki zebrane w ramach III Lubelskiego Wyścigu kaczek pomogą sfinansować m. in. wyjazdy wakacyjne, zajęcia w świetlicach środowiskowych, dostęp do posiłków czy zajęć dodatkowych pozwalających rozwijać pasje i talenty.
www.wyscigkaczek.pl

Marta Daniewska – Prezes Zarządu MKS Lublin Sp. z o.o. zachęciła przedsiębiorców do podjęcia współpracy w zakresie marketingu sportowego MKS Lublin – mistrzynie w piłce ręcznej. Za przykład podała współpracę z Firmą Selgros i podkreśliła jakie są obustronne korzyści.
www.mks.lublin.pl

Oficjalna część spotkania zakończona została tradycyjnym wspólnym zdjęciem.
Serdecznie dziękujemy za obecność Prelegentce – Annie Bedlickiej, Członkom Klubu Sponsora, nowym Firmom debiutującym, Organizatorom wydarzeń i przybyłym Gościom.
Zdjęcia wykonał Łukasz Jabłoński – właściciel FOTO ART GROUP – dziękujemy Łukasz!

2016-09-02T09:05:21+00:00 18 marca 2016|