Relacja z XXXIV Klubu Sponsora w Lublinie/ 21.10.2015

21 października odbyło się po raz 34 spotkanie Klubu Sponsora, poświęcone wzmocnieniu relacji pomiędzy przedstawicielami przedsiębiorstw różnych branż i powiązaniu przedsięwzięć regionalnych z promowaniem marek regionu oraz marek lokalnych. Gościliśmy ponad 70 osób.

Cały zespół wraz z Panem Henrykiem Łucjanem – Prezesem Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny, gościł nas w nowo otwartym Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Mieliśmy możliwość zwiedzić obiekt i zapoznać się z różnorodną i szeroką ofertą wynajmu biur i sali szkoleniowych dla przedsiębiorców.

frl

 

Prezentację merytoryczną poprowadził Maciej Kulka – współwłaściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców Kulka. Firma w tym roku obchodzi 21 rocznicę działalności. Maciej opowiadał o podejmowanych pierwszych działaniach marketingowych i współpracy z mediami. Podkreślał, jak ważne jest wspieranie inicjatyw charytatywnych, działalność społeczno – edukacyjną i dbanie o dobre relacje z klientami. OSK Kulka stale dba o swój dobry wizerunek i obecność w roli Partnera na ważnych lubelskich wydarzeniach.

frl1

Soho Club & Sushi Rooms wystąpiło jako Partner spotkania, zapraszając wszystkich do spędzenia wieczoru ze znajomymi w lokalu o ciekawym i oryginalnym klimacie. To nie tylko klub z dobrą muzyką, ale też kuchnią skierowaną do wielbicieli sushi. W Soho Club są pomieszczenia VIP, dzięki którym w spokoju przeprowadzić można rozmowy biznesowe i zawrzeć nowe współprace. Aby się o tym przekonać, Manager Klubu zaprosiła przedsiębiorców, ich partnerów biznesowych i gości współpracujących z Giełdą Eventów na integrujący wieczór 6 listopada, właśnie w Soho Club & Sushi Rooms :) Chcecie być wtedy z nami? Wiecie jak się z nami skontaktować..:)

frl2

Po prezentacjach Partnerów i przerwie networkingowej, która miała być krótka (intensywne rozmowy było ciężko przerwać :) ) powitaliśmy 2 nowe firmy debiutujące w klubie i fundację.
Witamy serdecznie:
Salony Jubilerskie M. Sułek – realizacja indywidualnych projektów, kompleksowa naprawa i renowacja biżuterii, grawerowanie, przeróbka metali szlachetnych. Pan Marek i Pani Monika specjalnie dla uczestników zorganizowali loterię i sprezentowali złote upominki 3 wylosowanym osobom. Gratulujemy szczęśliwcom! :)
Kancelaria Radcy Prawnego Lex Perfecta Elżbieta Liberda – to zespół radców prawnych, adwokatów, aplikantów i doradców podatkowych. Reprezentują strony przed Sądami i Organami Administracji, stale odnoszą sukcesy w sporach sądowych.
Fundacja Widzę Ciebie – pomysł założenia fundacji wykreowany został podczas jednego ze spotkań Klubu przez Piotra Pastwę (właściciela Salonów Optycznych C-You) i Radosława Winiarczyka (Zastępcę Dyrektora Leasing Experts). Do Partnerów wspierających działania fundacji dołączyła również Giełda Eventów, Kancelaria Niedźwiedź, Kancelaria Radcy Prawnego Lex Perfecta Elżbieta Liberda oraz Centrum Szkoleń Strzeleckich SHOOTER. Została przeprowadzona zbiórka na rzecz młodych sportowców podopiecznych Fundacji.

frl3
W programie zawsze przeznaczony jest czas na wystąpienie organizatora eventu. W tym miesiącu przedstawiciele Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przedstawili propozycję dołączenia do grona Sponsorów przyszłorocznych Lubelskich Dni Kultury Studenckiej FELINIADA 2016. Chętnym firmom przekażemy kontakt do organizatorów.
Zachęcamy do wspierania eventów, dzięki którym marka staje się bardziej rozpoznawalna.

Część oficjalną zakończyło tradycyjne wspólne zdjęcie. Pyszny poczęstunek zapewniła nam Restauracja Bazylia – Członek Klubu Sponsora, a rozmowy biznesowe odbyły się przy filiżance świeżo zaparzonej kawy od ART CONTACT Anna Habza. Została przygotowana oferta wynajmu automatów do kawy dla firm. Firmy rozważające propozycję, prosimy o kontakt z przedstawicielem ART CONTACT lub z nami – przekażemy szczegóły.

Dziękujemy za obecność :
– Członkom Klubu i przybyłym Gościom;
– Gospodarzowi: Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny;
– Partnerom spotkania: Maciejowi Kulce- OSK Kulka, Soho Club & Sushi Rooms

– fotografowi Łukaszowi Jabłońskiemu FOTO ART, którego usługi serdecznie polecamy;
– Agnieszce i Robertowi Ćwiek – właścicielom Restauracji Bazylia za przygotowanie poczęstunku;
– Pani Annie Habzie za kawę i prezentację profesjonalnych automatów do wynajęcia dla firm.

Fotorelacja

2017-04-07T11:35:04+00:00 24 lutego 2016|