Relacja z XXXII Klubu Sponsora w Lublinie/ 24.08.2015 r.

Za nami kolejne, już trzydzieste drugie, Spotkanie Klubu Sponsora w Lublinie. Po tradycyjnym przywitaniu przez Elżbietę Fijołek, założycielkę i przestawieniu uczestników Michał Jędryka z Scotwork Polska wygłosił prelekcję na temat negocjacji w biznesie, prawd i mitów z tym związanych. Firma Scotwork zajmuje się m.in. prowadzeniem tygodniowych warsztatów, podczas których  uczestnicy poznają trudną sztukę prowadzenia skutecznych rozmów negocjacyjnych.
Jako nowy członek Klubu Sponsora zadebiutowała Multiagencja Ubezpieczeniowa Unilink prowadzona przez Barbarę Sobczak. Multiagencja Unilink współpracuje z siedemnastoma towarzystwami, w sposób kompleksowy obsługuje osoby fizyczne, przedsiębiorstwa jak i firmy.
unilink
Panel wystąpień organizatorów rozpoczął Paweł Żmuda reprezentujący Akademię Piłkarską Motor Lublin, który powiedział o funkcjonowaniu i najnowszych wydarzeniach fundacji.  Olga Zdybel z Forum Młodych Lewiatan zaprosiła zgromadzonych na obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaś ekipa Polskiego Stowarzyszenia Wrak Race uchyliła rąbka tajemnicy jakie atrakcje i wyzwania czekają na uczestników Wrak Atak No 2 OFENSYWA.
Składamy wyrazy podziękowania i wdzięczności dla:
– naszych Gospodarzy, Właścicieli i Załogi Karczmy Bida za udostępnienie sali, przepyszny obiad, smaczne pączki i dobre wino oraz profesjonalną obsługę
– prelegentowi panu Michałowi Jędryce z Scotwork za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem
Dziękujemy Łukaszowi Jabłońskiemu Foto Art Group
2017-04-07T11:35:04+00:00 23 lutego 2016|