Relacja z XXXI Klubu Sponsora w Lublinie/ 28.07.2015

XXXI spotkanie Klubu Sponsora w Lublinie odbyło się 28 lipca w Multikinie, które od lipca jest Członkiem naszego Klubu.

Gościliśmy ponad 60 osób – Członków, Partnerów, gości oraz przedstawicieli NGO.

Tematem przewodnim spotkania były  „Trudne/łatwe rozmowy o pieniądzach”. Dziękujemy prelegentce Kamili Kruk– trenerowi/coachowi, właścicielce Akademii Rozwoju, koordynatorce cyklu spotkań „Kobiecy Lublin”. Swoją prelekcję Kamila rozpoczęła od zadania mocnych pytań odnośnie przekonań i rozmów o pieniądzach, czy pieniądze sprzyjają współpracy czy wręcz blokują.
Autorka książki zachęcała także do przeczytania swojej krótkiej, ale treściwej książki pt. „Wyspy Komfortu”. Polecamy lekturę i zapraszamy do bliższego poznania różnorodnej działalności Kamili: http://www.swiatcoachingu.pl/ :)

kin1

Tomasz Wiśniewski- pomysłodawca realizowanego projektu MojaWinda.pl zaproponował lubelskim przedsiębiorcom bardzo innowacyjną formę reklamy w windzie. Nieobecnych na spotkaniu zachęcamy do kontaktu z Tomkiem, aby wyjaśnił szczegóły swojej oferty.
Dziękujemy Tomkowi za zainteresowanie klubem i miłą współpracę.
kin2
Druga część spotkania poświęcona była powitaniu nowych członków klubu oraz pogratulowaniu firmie, która na kolejny rok przedłużyła członkostwo.
Każda z tych firm przedstawiła nam swoją specjalizację i wyraziła zainteresowanie współpracą z innymi aktywnymi firmami.

Witamy w klubie:
Multikino,

kin3

Biuro Projektowe MMA Pracownia,

kin4

Zespół Doradców Kredytowych,

kin5

Biznes Mind – coaching i szkolenia sprzedażowe

kin6

Gratulujemy i dziękujemy za prezentacje firmie POSTERS, która od roku już czynnie uczestniczy w comiesięcznych spotkaniach i wspiera nasze działania.
To u nich znajdziecie m.in.: medale, piękne statuetki i kolorowe gadżety reklamowe :)

g6

Reprezentantki zespołu zdolnych młodych ludzi, zaproszone jako organizator wydarzenia wyjaśniły „Kim jest Max Winckler” – czyli projekt słuchowiska tworzony przez ambitnych ludzi, studentów i absolwentów szkół artystycznych z całej Polski przy wsparciu doświadczonych twórców. Producentem słuchowiska jest Fundacja teatr/studio/Łódź, a jego partnerami Teatr Powszechny w Łodzi oraz Hotel Grand, gdzie planowana jest premiera na żywo z aktorami muzyką komponowaną na jego potrzeby. Poprzez Giełdę Eventów można odpowiedzieć na propozycję wsparcia tej inicjatywy. Polecamy!

Od godz. 20:15 uczestnicy spotkania rozpoczęli ulubiony networking, wymianę wizytówek i rozpoczęcie jak zawsze owocnych rozmów biznesowych.

kin7

 

Dziękujemy fotografowi – Łukaszowi Jabłońskiemu Foto Art oraz wszystkim obecnym na spotkaniu.

kin8

 

Miło było słyszeć liczne słowa uznania dla organizatorów Klubu Sponsora. To dzięki tylu zaangażowanym firmom możemy tworzyć coraz więcej i z coraz większym hałasem :)

Fotorelacja

 

2017-04-07T11:35:04+00:00 23 lutego 2016|