Relacja z XXVIII spotkania Klubu Sponsora

Wczoraj odbyła się kolejna edycja Klubu Sponsora, czyli spotkań przedsiębiorców, przedstawicieli władz, mediów, organizacji i innych zainteresowanych marketingiem relacji. XXVIII spotkanie odbyło się w Hotelu Mercure*** przy al. Racławickich 12 w Lublinie. Uczestniczyło w nim około 60 osób.

Wydarzenie rozpoczął młody artysta grający utwory na gitarze. To uczestnik wielu koncertów, aktywnie działający i rozwijający się także dzięki Stowarzyszeniu W STRONĘ SZTUKI- promującym zdolną młodzież, o którym więcej powiedziała nam Paulina Derkus-Dobies.

ar7

 

Tematem przewodnim spotkania było „Zarządzanie relacjami z klientami”. Dziękujemy prelegentowi Konradowi Chołożyńskiemu, Prezesowi Zarządu Star Technology Sp. z o.o. za przedstawienie nam zestawu zasad zarządzania i narzędzi istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami w jego firmie.

ar6

 

Prelekcję biznesową wygłosiła Magdalena Sobczak-Solarska- Członkini Zarządu MS Consulting Group i Software Camp. Magda zaprezentowała nam nowy projekt „Frendi- Marketing przyszłości” i zachęciła firmy do włączenia się w tworzenie go. Główną korzyścią dla partnerów jest zyskanie zaufania swoich klientów i otrzymania ich opini o kupowanych produktach i usługach.
Kolejki do przedstawicieli Frendi była długie, więc projekt z pewnością odniesie sukces, czego serdecznie życzymy! :)

ar5
W dniu wczorajszym zadebiutowały 2 firmy:

* Szkoła Tańca Dance Mania – której kilkunastu młodych przedstawicieli w najlepszy z możliwych sposobów zaprezentowali swoją szkołę – zatańczyli specjalnie dla obecnych Gości :) Witamy w Klubie Kasię i Zosię!

ar4

* Kancelaria Niedźwiedź – zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej w sprawie m.in.: odszkodowań, szkód na mieniu i wypadków. Kancelarię obsługują wykształceni prawnicy.
Witamy Pana Krzysztofa wśród aktywnych przedsiębiorców Klubu :)

ar3

Katarzyna Klimek opowiedziała o założeniach i atrakcjach Wyścigu Kaczek, który odbędzie się 24 maja w Lublinie!

Każdy z Was może zakupić kaczkę, która wystartuje w wyścigu z przypisanym numerem.

Pieniądze zostaną przekazane dla wielodzietnych rodzin na wyjazdy wakacyjne dla dzieci i spełnienie niezbędnych potrzeb zapewniających utrzymanie rodziny.

ar2

 

Na koniec młodzi, zdolni licealiści 5 LO z Lublina opowiedzieli o projekcie „Wyloguj się”, który został szczególnie wyróżniony spośród 100 szkół w całej Polsce.
Już w maju gimnazjaliści prawie przez miesiąc będą mieli szansę uczestniczyć w wielu aktywnościach i warsztatach zorganizowanych przez starszych kolegów i koleżanki, a przede wszystkim w nauce tańca hip-hopu i graffiti. Wielka mobilizacja i energia była widoczna więc dopingujmy tę zdolną młodzież i wesprzyjmy ich działania.

ar1

Zachęcamy do kontaktu: www.facebook.pl/getinaction.VLO lub www.getinaction.5lo.lublin.pl

 

Dziękujemy SUPERMANOWI, który dostarczył niezwykle cenne i ważne dla nas dyplomy dla debiutujących firm i zaprezentował swoje mięśnie :)

ar

 

Zdjęcia wykonał Łukasz Jabłoński Foto Art.

 

2017-04-07T11:35:05+00:00 23 lutego 2016|