Relacja z XXVII spotkania Klubu Sponsora w Hotelu Luxor

Za nami kolejne spotkanie Klubu Sponsora. Tym razem odbyło się 25 marca w Hotelu Luxor***.

Prelegentem był Członek Klubu Sponsora- Robert Ciuba – właściciel Kancelarii Finansowej Ciuba & Partnerzy, który bardzo konkretnie przedstawił przedsiębiorcom możliwości ubezpieczenia ich przychodu w Firmie.
k10
Prelekcję biznesową poprowadził również Partner Strategiczny Netrix Sp. z o.o. „Doradztwo KSI KSU dla innowacyjnych” w ramach Działania 5.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

d1

Po przedstawieniu sylwetek Sponsorów, Partnerów i pozostałych uczestników, prezentację miała debiutująca Firma członkowska Klubu Sponsora – Adampolnet- Zlokalizuj mnie. Właściciele – Damian i Arkadiusz Boguccy zaprezentowali urządzenie lokalizujące GPS, dzięki którym m.in. możliwe jest zlokalizowanie swojego samochodu i podgląd prędkości.

k1

Wśród nowych Firm w Klubie zadebiutowała również Małgorzata Dudek – właścicielka M-House Nieruchomości. Bardzo ciepła i serdeczna osoba :)

k9

O inwestowaniu w diamenty, których wartość stale rośnie powiedział Grzegorz Wieczorek – Dyrektor Regionalny Diamonds International Corporation. Witamy w Klubie Sponsora!

k8

W pierwszych dniach wiosny miło oglądało nam się wielkie promo Biura Turystycznego Student Travel, które wyraziło duże zainteresowanie współpracą z innymi firmami. Niezmiernie miło nam, że Rafał i Katarzyna Barańscy zaufali nam i dołączyli do naszego Klubu :)

k7

Dyrektor Inkubatora Przedsiębiorczości- Pani Agnieszka Domańska-Sienkiewicz z Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny zaprosiła firmy do wynajęcia biur i sal konferencyjnych w niedługo otwieranym nowym inkubatorze mieszczącym się przy al.Męczenników Majdanka w Lublinie.

k6

Przed tradycyjnym wspólnym zdjęciem Organizatorzy super gry Let Me Out zaprosili wszystkich na ul.Złotą do tajemniczych pokoi, z których w 45 min trzeba się wydostać rozwiązując różne zagadki i łamigłówki. To dużo dobrej zabawy w gronie przyjaciół.
3 osoby wylosowane w loterii wizytówkowej otrzymały vouchery od Let Me Out. Gratulujemy szczęśliwcom i czekamy na opinie, po wizycie na Złotej :)

k5

Dziękujemy wszystkim obecnym na Klubie za mnóstwo ciekawych i wartościowych rozmów :)

fot. niezawodny Łukasz Jabłoński Foto Art

r4

2017-04-07T11:35:05+00:00 23 lutego 2016|