Relacja z XXIX spotkanie Klubu Sponsora w Hotelu Focus***

Kolejne, ponieważ już 29 spotkanie Klubu Sponsora, poświęcone było innowacjom jako źródło rozwoju, konkurencyjności i rentowności przedsiębiorstw. Odbyło się 27 maja w Hotelu Focus***. Uczestniczyło 60 osób, wśród których byli aktywni przedstawiciele lubelskich firm, stowarzyszeń i organizacji NGO.

Po przedstawieniu sylwetek Członków Klubu Sponsora oraz pozostałych Gości, prelekcją biznesową spotkanie rozpoczęła firma zajmująca się usługami audytorskimi i doradczymi – PricewatherhouseCoopers.
Pani Beata Tylman- Director Innovation and State Aid i Tomasz Sajkowski, Project Manager przedstawili możliwości uzyskania dofinansowań na rozwój małych, średnich i dużych firm w województwie lubelskim.

in1

Po 10-minutowej przerwie na networking powitaliśmy nowego Członka Klubu Sponsora – Pawła Typiaka, współwłaściciela Padbaru, czyli coctail baru udostępniającym mnóstwo gier planszowych i tych na Play Station oraz XBOXa. To naprawdę dobre miejsce na relaks i drinka ze znajomymi.

c2

Prezentację przypominającą o swojej działalności miało biuro podróży – CAMP LEADERS, które polecamy wszystkim studentom chcącym przeżyć niesamowitą przygodę w USA – pracując na campie, a później zwiedzając Stany Zjednoczone :)

c1

Wszyscy zostaliśmy zaskoczeni przez 5 osobową ekipę CSS SHOOTER, która w spektakularny sposób zaprezentowała się jako doświadczeni trenerzy-praktycy w działaniach obronnych. Uwierzcie, z nimi nie da się nudzić :) Zdjęcia chociaż częściowo oddają atmosferę i chwilę grozy, którą poczuł każdy uczestnik spotkania.

sho

Firma Zlokalizuj mnie zaprosiła przedsiębiorców do włączenia się w organizację IV OGÓLNOPOLSKIEGO RAJDU SAMOCHODÓW TERENOWYCH CEGIELNIA WIERZCHOWINA, o którym robi się coraz głośniej. Wpiszcie w kalendarz – 12 lipca – motocross, a 18-19 lipca – off-road wraz z plenerowym integracyjnym spotkaniem dla sponsorów. Zapraszamy całe rodziny chcące niebanalnie i ekscytująco spędzić weekend:)

Część merytoryczną zakończyła Monika Kowalczyk, właścicielka biura podróży COOL TOUR, która jest organizatorem wielu biznesowych i indywidualnych wyjazdów w Polsce i za granicę. Dodamy, że jest chwalona przez wiele firm, dla których zorganizowała wyjazdowe szkolenia i wypoczynek.
Z okazji drugich urodzin COOL TOURa nie zabrakło pięknego tortu i szampana. Było pysznie :)

c

 

Rozmowy networkingowe trwały i trwały, podczas gdy nasza satysfakcja, że budujecie nowe relacje biznesowe rosła i rosła :)

Serdecznie dziękujemy Łukaszowi Jabłońskiemu – FOTO ART, za profesjonalnie wykonane zdjęć, które są udokumentowaniem tych miłych chwil.

r4

Do zobaczenia już za miesiąc na wyjątkowej 30 edycji Klubu Sponsora! :)

2017-04-07T11:35:05+00:00 23 lutego 2016|