Relacja z Salonu Biznesowego we Wrocławiu

Ze względu na duży potencjał rynku dolnośląskiego, 22 lipca został zorganizowany po raz pierwszy Salon Biznesowy Klubu Sponsora w Haston City Hotel we Wrocławiu. To już kolejne miasto, w którym z sukcesem prezentujemy nasz projekt.
Projekt ma na celu wspieranie i rozwój lokalnej przedsiębiorczości poprzez konstruktywną wymianę doświadczeń oraz inicjowanie działań prospołecznych.

W wydarzeniu uczestniczyło blisko 50 osób, wśród których byli aktywni przedsiębiorcy, przedstawiciele mediów, fundacji i stowarzyszeń oraz inne osoby zainteresowane rozwojem na rynku wrocławskim.

Program podzielony był na kilka etapów.

Na początku założycielka Klubu – Elżbieta Fijołek przywitała przybyłych Gości i przedstawiła sylwetki Organizatorów i Partnerów spotkania, po czym każdy uczestnik krótko zaprezentował siebie i swoją działalność.
Ela opowiedziała o blisko 3letnim doświadczeniu organizowania klubów w Lublinie, zasadach działalności i warunkach bycia Członkiem.
Poprzez 5 minutowy film staraliśmy się zobrazować nastrój i ogrom emocji panujących na lubelskich spotkaniach.

Jednym z głównych punktów programu była prelekcja biznesowa pt. NOWA psychologia wzrostu biznesu- Artura Wikiery – trenera i mówcy motywacyjnego.
Po godzinnym szkoleniu Artur przekazał wejściówkę na $ dniowe MEGA SZKOLENIE BIZNES praktyk NLP o wartości 5000 PLN.
Dziękujemy za merytoryczne wsparcie i nagrodę.

Toyota Nowakowski Wałbrzych i Bielany Wrocławskie jako Partner spotkania przybliżył atrakcyjną ofertę i cenione atuty hybrydowej Toyoty. Przed hotelem zaprezentowali najnowsze samochody hybrydowe.
Przedstawiciele firmy zorganizowali również loterię wizytówkową, podczas której jedna osoba wygrała weekend z hybrydową Toyotą z pełnym bakiem paliwa. Gratulujemy i dziękujemy za współpracę! :)

wr1

 

Michał Wyrobek – przedstawiciel Fundacji Bezpieczny Brzuszek zachęcił do zaangażowania się w akcję charytatywną obejmującą zakup kalendarza z twarzami siatkarek Reprezentacji Polski. Dochód z kalendarza zwiększy możliwość zakupu i zaopatrzenia BrzuszkoBusa – pierwszego w Polsce autobusu z wyposażeniem ginekologiczno – położniczym, który podróżując po kraju będzie szansą dla wielu kobiet z małych miejscowości na kompleksowe badania.

wr2

 

Dzięki uprzejmości Seweryna Werdy i Tymona Dużyńskiego – Diament- Doradcy Finansowi, został rozlosowany również zestaw płyt i książek o tematyce szkoleniowo-biznesowej.

Andrzej Hałabis – Prezes „Diament” Doradcy Finansowi na forum powiedział, że widzi spektrum korzyści wynikających z bycia Członkiem, dlatego też od początku półtorarocznej współpracy promuje i wspiera rozwój klubu w kolejnym mieście. Podkreślił, że widzi jak to się przekłada na jego biznes oraz na rzetelną stałą współpracę i z tego powodu poleca zaangażowanie się w projekt.

wr3

Część oficjalna zakończyła się tradycyjnym zdjęciem grupowym :)
Networking, budowanie relacji, wymiana wizytówek i owocne rozmowy biznesowe w kuluarach trwały do godziny 22:00.

wr4

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli i umacniali pozytywną energią nasze przygotowania organizacyjne i przeprowadzenie spotkania:

– szczególnie Sewerynowi Werdzie, Tymonowi Dużyńskiemu i Andrzejowi Hałabisowi- Doradcom Finansowym Diament za nieocenioną pomoc organizacyjną,
– Toyocie Nowakowski Wałbrzych i Bielany Wrocławskie,
– Arturowi Wikierze za prelekcję biznesową,
– Dolnośląskim Pracodawcom Lewiatan za patronat i obecność na spotkaniu.

wr5

Fotorelacja

 

 

2017-04-07T11:35:04+00:00 23 lutego 2016|