Relacja z IX Spotkania Klubu Sponsora- Marketing blogowy

27 września 2013 r. rozpoczęliśmy po wakacjach nowy sezon Klubu Sponsora. Do II edycji spotkań wprowadziliśmy małą zmianę i zapraszamy na nie ekspertów z dziedziny marketingu i rozwoju biznesu do prowadzenia prelekcji. Poszerzamy tematykę naszych spotkań o różnorodne działania marketingowe, które służą rozwojowi biznesu oraz wspierają akcje sponsoringowe firm.

Tematem spotkania był MARKETING BLOGOWY i budowanie relacji. Prelekcję poprowadził dla Klubu Michał Janiszek– trener, bloger, specjalista z dziedziny marketingu internetowego i właściciel Instytutu Nowoczesnego Biznesu (www.instytutnowoczesnegobiznesu.pl).

Dobrze prowadzony blog to skuteczne narzędzie do budowania relacji. Elementy, które powinien zawierać:

  • ciekawe artykuły z wiedzą merytoryczną,
  • odpowiedni interfejs, który pozwoli nam odpowiednio pozycjonować naszą stronę i będzie użyteczny dla użytkownika,
  • zaproszenie do zapisania się do listy mailingowej,
  • filmy video– krótkie filmy pokazujące prawdziwych nas, dające użytkownikowi wartościową wiedzę w pigułce; warto pod nimi zamieścić opis ze streszczeniem czego dotyczą,
  • wartość od nas w postaci bezpłatnych porad i wskazówek, to buduje naszą wiarygodność i dalsze relacje.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu z Michałem.

Tradycyjnie też jeden z Organizatorów przedstawił nam swój event, który odbędzie się wkrótce na Lubelszczyźnie. Jest to Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który przypada na trzeci tydzień listopada, koordynowany jest przez Forum Młodych PKPP Lewiatan i współorganizowany przez kilkanaście największych organizacji studenckich i innych instytucji w Lublinie. Przed nami wystąpił Rafał Borowik- koordynator ds. FR w Forum Młodych PKPP Lewiatan. Zapraszamy na to wydarzenie!

e

Serdeczne podziękowania dla Hotelu Restauracji Focus***, który gościł nas podczas tego spotkania!

p

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia na jubileuszowym 10 spotkaniu Klubu Sponsora!

Obejrzyj fotorelację:

2017-04-07T11:35:08+00:00 19 lutego 2016|