Relacja z III Klubu Sponsora w Opolu

W ubiegłym tygodniu, 10 marca, po raz trzeci, odbyło się III spotkanie Klub Sponsora w Opolu. Uczestniczyli w nim: Członkowie Klubu Sponsora, przedsiębiorcy, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.
Wydarzenie miało na celu aktywizację społeczności opolskich firm, które są otwarte na nowe współprace, zawieranie kontaktów biznesowych i budowanie swojej marki w oparciu o nowe narzędzia marketingowe.
Cześć oficjalną rozpoczęło przywitanie uczestników przez założycielkę Klubu Sponsora- Elżbietę Fijołek.
Zaproszony Gość – Pani Dorota Jaworska, właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej DORADKOM, wygłosiła prelekcję na temat efektywnej sprzedaży i prawidłowej, skutecznej prezentacji przy kliencie.

Po krótkiej przerwie networkingowej, w drugiej części spotkania, 2 firmy zostały oficjalne powitane i dołączone do powiększającego się Klubu Sponsora w Opolu.
– Biuro Rachunkowe Lider
– NS Productions – fotografia
Na ręce właścicieli firm, Ela Fijołek wręczyła dyplomy :)

Aby wspomóc akcję charytatywną, a zarazem przekazać szczere słowa uznania, zaprosiliśmy Roberta Ćwiklińskiego, który szykuje się do wyprawy rowerowej przez Europę i Wyspy Brytyjskie. Planuje odwiedzić kluby sportowe i zbierać autografy. Dochód ze sprzedaży koszulek z autografami, przekazany będzie Opolskiemu Hospicjum Dziecięcego na zakup sprzętu ratującego życie chorym dzieciom. Projekt zyskuje coraz większy rozgłos, Robert Ćwikliński zapraszany jest przez partnerów medialnych do udzielania wywiadów. Zainteresowanie jest również wśród sponsorów.
Zachęcamy firmy do zaangażowania się w tę akcję charytatywną http://www.gielda-eventow.pl/…/kibicowska-wyprawa-roberta-…/!

Tradycyjne wspólne zdjęcie zakończyło oficjalne spotkanie i rozpoczęło rozmowy w kuluarach.

Zapraszamy n kolejne spotkanie w marcu :)

Dziękujemy Prelegentom, Członkom Klubu, Gościom i stałym Partnerom wspierającym Klub Sponsora.
Serdecznie dziękujemy również Panu Norbertowi Sobera –fotografowi i Członkowi Klubu Sponsora :)

Obejrzyj fotorelację:

2016-09-02T08:40:43+00:00 16 marca 2016|