Relacja z III Klubu Sponsora w Hrubieszowie 16.09.2015

W środę 16 września odbyło się III spotkanie Klubu Sponsora w Hrubieszowskim Domu Kultury. Zaproszeni byli przedsiębiorcy, organizatorzy wydarzeń oraz osoby zainteresowane marketingiem i rozwojem osobistym.

Gości przywitała założycielka Klubu – Elżbieta Fijołek, która krótko przybliżyła jego ideę.
Pan Wojciech Antoniuk ze Stowarzyszenia Edukacyjnego „Razem” poinformował o zbliżającej się akcji „Pełny Tornister”. W hrubieszowskich marketach 24 i 25 września zostanie przeprowadzona kwesta i zbiórka żywności dla rodzin z problemami. Akcja organizowana jest już od pięciu lat. Chętni wolontariusze proszeni są o zgłoszenie się do Stowarzyszenia.

Temat przewodni spotkania „Techniki efektywnej sprzedaży” poprowadził Tomasz Telej – trener, coach i właściciel firmy Biznes Mind. Tomek wyjaśniał, że sprzedaż jest nieodłącznym elementem naszego życia i aby odnieść sukces w sprzedaży, należy najpierw dobrze zaprezentować siebie samego.

Po szkoleniu ze sprzedaży, wystąpiło Stowarzyszenie „Sosenka” pod przewodnictwem Pani Janiny Mróz. Są zespołem ambitnych ludzi, którzy podtrzymują i upowszechniają tradycję narodową, poprzez odtworzenie pola bitwy w 1920r. Nazywają się: Grupa Rekonstrukcyjna „Polska Piechota 1920”. W Stefankowicach obok Hrubieszowa sami stworzyli wioskę z lat 20 tych, którą mogą odwiedzać turyści. Prowadzone są tam zajęcia z przyrody i historii. W wiosce potrzeba jeszcze kilku zmian, a młodzi żołnierze – mundurów i innych dodatków wojskowych, dlatego obecni goście zostali zachęceni do wsparcia ciężkiej pracy Pani Janiny i jej młodszych pomocników.

Na koniec części oficjalnej Pan Ryszard Grabowski – właściciel firmy Atrakcje Animacje, korzystając z zapowiadanej ładnej pogody, zaprosił wszystkich na skorzystanie z oferty wynajęcia kajaków. Pan Sławomir Kędziera – Telewizja Hrubieszów.tv, mówił o zbliżających się wydarzeniach w Hrubieszowie, a Pan Bernard Adamowicz – CUK Ubezpieczenia, przypominał, że powinniśmy pomyśleć o ubezpieczeniu dzieci idących do szkoły.
Po wspólnym zdjęciu, rozpoczęliśmy ulubioną cześć – networking, czyli rozmowy biznesowe przy kawie i ciastku.

Serdecznie dziękujemy:
– pani Emili Feliksiak, dyrektor Hrubieszowskiego Domu Kultury za udostępnienie sali oraz pracownikom za pomoc w przygotowaniach do spotkania;
– mediom sprawującym patronat medialny: hrubieszow.tv, lublin112, Zwiedzaj Lubelskie, lubiehrubie.pl;
– Tomaszowi Telejowi za prelekcję merytoryczną;
– Członkom Klubu Sponsora, którzy przyjechali na spotkanie specjalnie z Lublina: Karolinie Sroce – Doradcy Finansowi Diament, Krzysztofowi Niedźwiedziowi – Kancelaria Niedźwiedź i Tomaszowi Telejowi – Biznes Mind.
Kolejne spotkanie już w październiku :)

Fotorelacja

 

 

2016-07-05T10:00:16+00:00 23 lutego 2016|