Relacja z II spotkania Klubu Sponsora w Opolu

W Opolu 17 lutego, po raz drugi, odbył się Klub Sponsora , w którym uczestniczyli przedsiębiorcy, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.
Wydarzenie miało na celu spotkanie społeczności aktywnych opolskich firm, które są otwarte na nowe współprace, zawieranie kontaktów biznesowych i budowanie swojej marki w oparciu o nowe narzędzia marketingowe.

Cześć oficjalną rozpoczęło przywitanie uczestników przez założycielkę Klubu Sponsora- Elżbietę Fijołek.

Zgodnie z comiesięcznym programem, także w lutym zaprosiliśmy prelegenta, który przybliżył tematykę pozyskiwania dotacji unijnych na rozwój firmy w 2016r. Pan Michał Knapik – współwłaściciel firmy Klimkiewicz Knapik s.c., od ponad 12 lat wraz ze swoim wspólnikiem, pomagają przedsiębiorcom pozyskiwać fundusze unijne, wspierając ich w realizacji kolejnych planów inwestycyjnych. Pan Michał mówił o źródłach finansowania i programach krajowych.

Bardzo cieszy nas fakt, że podobnie jak w Lublinie, już pierwsze przerwy networkingowe owocowały w zdobyte nowe kontakty i pomysły na współprace :)

W drugiej części spotkania prelekcję poprowadził Pan Marcin Kula z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, który, jako ekspert, wyjaśnił kto może ubiegać się o wsparcie finansowe na rozwój firmy i jakie są przewidywane kwoty, które otrzymuje się w ramach wsparcia.

Na każde spotkanie zapraszamy organizatora eventu lub osobę realizującą projekt. Tym razem gościliśmy Panią Reginę Mynarską z Fundacji Siódmy Zmysł, która tworzy nowy projekt o nazwie „Okolice sztuki. Audiudeskrypcja-integracja-ekspresja”. Jest to szereg działań mających na celu udostępnianie kultury osobom z dysfunkcją wzroku przez stworzenie audiodeskrypcji dla 4 instytucji kultury w 3 województwach.
Planowany jest szereg integracyjnych warsztatów o sztuce, historii, teatrze, warsztatów literackich, recytatorskich i wokalnych.

Ofertę skierowaną do klientów biznesowych i indywidualnych przedstawił uczestnikom manager Hotelu DeSilva Premium.

Tradycyjne wspólne zdjęcie zakończyło oficjalne spotkanie i rozpoczęło długie rozmowy w kuluarach.
Następne spotkanie już w marcu :)

Dziękujemy Prelegentom, Członkom Klubu, Gościom i stałym Partnerom wspierającym Klub Sponsora.

Serdecznie dziękujemy również Panu Norbertowi Sobera – najlepszemu fotografowi z Opola :)

fotograf

Przedstawiamy pierwsze debiuty Członków Klubu Sponsora w Opolu:
– „Diament” Doradcy Finansowi,

Diament doradcy
Halk Agency

halk agency
Norbert Sobera,

fotograf
– Biuro Rachunkowe LIDER,

lider
Centrum Rozrywki KUBATURA
kubatura
Zapraszamy do współpracy :)

Fotorelacja

2017-04-07T11:35:03+00:00 29 lutego 2016|