Relacja z I Klubu Sponsora w Opolu

Ciesząc się z sukcesu odnoszonego w Lublinie, postanowiliśmy rozpocząć spotkania Klubu Sponsora także w Opolu, dlatego 13 stycznia odbyło się pierwsze spotkanie z tego cyklu.
Gościliśmy w Centrum Rozrywki Kubatura, którego właścicielem jest Jakub Błaszczykowski – znany nam piłkarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej :)

op1

Goście nas nie zawiedli, przybyli bardzo licznie i na początku każdy z nich miał okazję się przedstawić oraz powiedzieć kilka słów o swoim biznesie.

Założycielka Klubu Sponsora
– Elżbieta Fijołek przybliżyła wszystkim ideę organizowanych spotkań, powiedziała o dotychczasowych sukcesach i dalszych planach rozwoju.

Prelekcję biznesową o „Współczesnej sprzedaży opartej na relacjach” poprowadziła Iwona Bednarek – Trener Sprzedaży. Pani Iwona podkreślała znaczenie budowania relacji między klientem, a sprzedawcą. Praktyczne ćwiczenia odzwierciedlające zachowania klienta w sytuacjach sprzedażowych zaangażowały i rozbawiły wszystkich gości :)

Pani Jolanta Kawecka- Z-ca Dyrektora Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego zaprosiła przybyłych przedsiębiorców do konkursu Opolska Marka, organizowanego już po raz trzynasty w naszym regionie.

op3

Już na I spotkaniu Klubu mieliśmy debiuty firm dołączających do grona jego członków:
Zespół Diament Doradcy Finansowi

op4

 

– Halk Agency 

op5

Powitaliśmy serdecznie obie Firmy i wręczyliśmy dyplomy za podejmowane działania sponsorskie i aktywność na rynku opolskim.

op6

Na każdym comiesięcznym spotkaniu Klubu, szansę na zaprezentowanie swojego projektu lub eventu ma organizator tego wydarzenia.

W tym miesiącu – Przedstawiciele Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu opowiedzieli o swoich podopiecznych, ile osób niepełnosprawnych zatrudniają i na czym opiera się działalność fundacji. Zaprosili również obecnych gości na wzięcie udziału w Balu Charytatywnym, który odbędzie się 30 stycznia o godz. 20.00 w Zamku w Mosznej.

op7
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.fundacja-dom.opole.pl

Tradycyjnie, jak pod koniec część oficjalnej na każdym Klubie, nie zabrakło wspólnego zdjęcia, które wykonał Pan Norbert Sobera -dziękujemy serdecznie specjaliście w branży fotografii :)

Dziękujemy za pomoc organizacyjną i zaufanie:
– niezastąpionej Kamili Osiadacz – koordynator lokalnej,
Partnerom wydarzenia,
– Członkom Klubu Sponsora: Zespołowi Diament Doradcy Finansowi i Hulk Agency,
– Pani Iwonie Bednarek za prelekcję biznesową,
– Partnerom medialnym:

Radio Opole www.radio.opole.pl

op8

Opolski Serwis Informacyjny www.24opole.pl

op9

i Opolski Rynek Nieruchomości www.orn24.pl

op11
– gospodarzom, którzy gościli nas w siedzibie Centrum Rozrywki Kubatura

Do zobaczenia już w przyszłym miesiącu w Opolu, a zainteresowane firmy zapraszamy do współpracy!

Fotorelacja

2017-04-07T11:35:03+00:00 24 lutego 2016|