Relacja z I Klubu Sponsora w Hrubieszowie

W aktywnym i przedsiębiorczym gronie w Hrubieszowie

Duża dawka energii, chęci współpracy i rozwoju- tak w skrócie można opisać atmosferę panującą podczas środowego (8.07) I Spotkania Klubu Sponsora w Hrubieszowie w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Klub Sponsora to projekt zrzeszający aktywnych przedsiębiorców, przedstawicieli władz samorządowych, organizacji pozarządowych a także organizatorów wydarzeń wywodzący się  z Lublina, gdzie trwa z powodzeniem od niemal trzech lat. Był i jest obecny w Warszawie, od lipca także w Hrubieszowie i Wrocławiu.- Chcemy rozszerzyć nasze działanie na inne miasta wojewódzkie oraz miasta satelitarne- wyjaśnia Elżbieta Fijołek, pomysłodawczyni Klubu Sponsora.

Idea zaistnienia Klubu Sponsora w Hrubieszowie zrodziła się w kwietniu, kiedy to właśnie Elżbieta Fijołek spotkała się z Martą Majewską, zastępcą burmistrza Hrubieszowa. Na środowym spotkaniu nie mogło więc zabraknąć pani zastępcy.  – Bardzo się cieszę ze spotkania. Mam nadzieję, że spotkania staną się cykliczne i że będzie na nie przychodziło coraz więcej osób. Jest u nas wiele firm, które wspierają inne organizacje, warto by zaczęły się promować i działać razem- kibicuje.

Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od krótkiego przedstawienia się i opowiedzenia o swojej działalności. W związku, że było to pierwsze tego typu zgromadzenie aby przybliżyć funkcjonowanie w społeczności Klubu i korzyści, jakie z członkostwa czerpią, przyjechali także lubelscy członkowie Klubu Sponsora, którym serdecznie dziękujemy :) Prawie natychmiast nawiązały się relacje. – Już widzę, że będziemy chcieli współpracować z kajakami, agroturystyką i ZHP. Trzeba tylko znaleźć strzelnicę- wyszedł z propozycją Marek Kuryło z Centrum Szkoleń Strzeleckich Shooter.

W jaki sposób wypromować region i różne działalności podpowiedział Tomasz Sieńko z vortalu turystycznego Zwiedzaj Lubelskie. – Nagraliśmy Hrubieszów i pobliskie tereny z lotu ptaka, zamieściliśmy w internecie, oznaczyliśmy najciekawsze obiekty. Dodatkowo w prezencie możemy zrobić 10 panoram okolicy tylko proszę o wskazanie tych miejsc- opowiadał.

Idea Klubu Sponsora spotkała się z ciepłym przyjęciem: Ciekawa inicjatywa. Ważne by w końcu zaczęło się coś w naszym mieście dziać. Warte rozważenia- przyznała Ewa Wilkos, właścicielka Gabinetu Kosmetycznego Kleopatra z Hrubieszowa.

– Przedsiębiorcom trudno jest działać w pojedynkę. Poza tym ważne jest także działanie dla lokalnej społeczności. Firmy, które angażują się społecznie są najbardziej wiarygodne i w ten sposób także budują swoją konkurencyjną przewagę.  Spotkałam tu takie firmy w więc w sierpniu widzimy się na kolejnym Klubie- zapowiada Elżbieta Fijołek.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie:

  • dla pani Marty Majewskiej, zastępcy Burmistrza Miasta Hrubieszowa,
  • pani Emilii Feliksiak, dyrektor Hrubieszowskiego Domu Kultury,
  • lubelskich Członków Klubu Sponsora, którzy obecni byli na spotkaniu:

* Małgosi DudekM-House Nieruchomości,

* Marka Kuryło i Darka Wierzchowskiego – CSS Schooter,

* Małgosi Wojciechowskiej – Agencja Reklamowa Posters,

* Krzysztofa Janiszewskiego – Zakład Robót Remontowo-Budowlanych,

* oraz Tomka Sieńko, Sylwka Sosińskiego i Damiana Nazaruka – Zwiedzaj Lubelskie.

Spotkanie odbyło się pod honorowym patronatem Tomasza Zająca, Burmistrza Miasta Hrubieszów.

hrrr

Medialnie wsparli nas:

hrr

 

Fotorelacja

2017-04-07T11:35:04+00:00 23 lutego 2016|