Relacja z Gali Najlepszych Sponsorów Opolszczyzny 2016

W piątek 3 lutego 2017 roku odbyła się pierwsza w historii opolskiego oddziału Klubu Sponsora  ekskluzywna Gala Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Opolszczyzny 2016.

Celem Uroczystości był wybór najlepszych przedsiębiorstw Opolszczyzny w zakresie sponsoringu i wspierania inicjatyw w 2016 roku. Podstawą nominacji były zbierane przez cały rok głosy na firmy w ramach serwisu www.gielda-eventow.pl, podejmowane przez przedsiębiorców działania oraz aktywność Firm przez cały rok w Klubie Sponsora.

Podczas spotkania podsumowaliśmy działalność Klubu Sponsora oraz Firm Członkowskich w minionym roku. Wyróżnione firmy otrzymały tytuł i statuetki NAJLEPSZYCH SPONSORÓW OPOLSZCZYZNY 2016.

Przedstawiamy tegorocznych Laureatów:

  1. Kategoria: Działalność charytatywna

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej – http://www.drbaron.pl/

  1. Kategoria: Aktywność sponsorska

Biuro Rachunkowe Lider – lider-biuro.pl/

3.Kategoria: Marketing sportowy

Centrum Rozrywki Kubatura – http://www.centrumkubatura.pl/

  1. Kategoria:  Tradycja i status na rynku

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Kuliński, Jarosiński i Partnerzy – www.kancelariajk.opole.pl

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Gorące podziękowania należą się Partnerom I Gali Klubu Sponsora w Opolu, którzy swoim wsparciem i zaangażowaniem sprawili, że nasze wydarzenie nabrało jeszcze większej wyjątkowości.

Gospodarzem naszej Gali było Centrum Rozrywki Kubatura, będące Członkiem Klubu Sponsora. Najlepsza sala, najlepsza obsługa, najlepszy catering! Jesteśmy dumni z tej owocnej współpracy i zawsze chętnie tam wracamy z naszymi spotkaniami.

kubatura

O piękny wygląd Sali zadbał nasz kolejny Członek Klubu – Rose Belle , firma, która sprawia, iż pięknem żywych róż możemy cieszyć się przez minimum 2 lata!

Rose Belle

Oprawę marketingową wsparła agencja interaktywna  Halk Agency, również Członek Klubu Sponsora. Bardzo dziękujemy :)

halk agency

Moravskie Wino, firma produkująca i dystrybuująca wino klasy premium z Moraw, swoim występem „Sztuka celebrowania” wprowadziła nas w świat wspaniałych win. Mogliśmy również ich posmakować podczas II części programu (bankietu oraz części tanecznej). Jest to kolejny Członek opolskiego Klubu Sponsora, więc tym bardziej się cieszymy :)

MW

NS Productions uwiecznił nasze wydarzenie na zdjęciach oraz filmie, który dostępny będzie niebawem. Dziękujemy naszemu kolejnemu Członkowi Klubu.

Norbert Sobera

O piękny wygląd prowadzących zadbały profesjonalistki w zakresie wyglądu – E Bien Mobilne Studio Fryzjerskie oraz Make Up Artist&Stylist Agnieszka Tomczuk. Dziękujemy!

E Bien baneee (2)

Kwiaciarnia Ivett sprawiła, że nagrody dla naszych Laureatów były wzbogacone o przepiękne bukiety.

Kwiaciarnia IVETT (2)

Pracownia Tortów Artystycznych As w kuchni zadbała o to, abyśmy to wielkie wydarzenie w historii Klubu w Opolu mogli uczcić wspaniałym tortem.

as mniejsze logo - duze kopia

Manufaktura Słodkości „Bonominka” zadbała o słodkie wrażenia z naszej gali – każdy z Gości został obdarowany paczuszką słodkości  :)

Bonominka

O wspaniałą zabawę podczas II części Gali zadbał jedyny w swoim rodzaju, podwójny Mistrz Polski Djów (2001 oraz 2008) a także wielokrotny finalista, teraz już juror na Mistrzostwach Polski, będący jednocześnie prezenterem TVP Opole, rezydent Centrum Rozrywki Kubatura – Dj One Brother!

ONE B LOGO 15

Naszego DJ-ja wspierał drugi niesamowity rezydent Kubatury, niezwykle utalentowany i kreatywny Sanchez en Vivo. Dziękujemy za stworzenie niesamowitej atmosfery!

sanchez

Podczas części oficjalnej Gali, dzięki współpracy z firmą Festa Pro Arte, mieliśmy okazję posłuchać pięknego głosu Andrei Rischka.

fb4

W świat „Improwizacji teatralno-kabaretowych” wprowadziła nas wspaniała grupa ludzi z pasją – Teatr To Mało Powiedziane. Swoimi scenkami sprawili, że sala zawrzała śmiechem, a część gości zmuszona była poprawić makijaż ;)

logoTMP

W szczególności zaś dziękujemy Prezydentowi Miasta Opole Arkadiuszowi Wiśniewskiemu za objęcie naszego niezwykłego wydarzenia Patronatem Honorowym.

Urząd Miasta Opole

Dziękujemy Pani Jolancie Kaweckie z Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu przy Urzędzie Marszałkowskim, która była członkiem kapituły konkursu na Najlepszych Sponsorów Opolszczyzny, a także towarzyszyła nam podczas ogłaszania wyników w trakcie gali.

marka opolska

Dziękujemy także wszystkim naszym Partnerom Medialnym.

111_144542582810 (1) unnamedDoxa_logo (1)

logotyp_kwadrat (1) Page1

Dziękujemy  Członkom Klubu Sponsora, Partnerom i Gościom za udział w Gali i w świętowaniu z nami pierwszego roku istnienia Klubu w Opolu. Bardzo się cieszymy, że mamy tak wspaniałych ludzi wokół siebie.

Mamy nadzieję, że za rok będziemy świętować w tym samym, a nawet większym gronie II urodziny Klubu, a już teraz zapraszamy do współpracy rocznej.

Fotorelacja:

2017-04-07T11:35:01+00:00 08 lutego 2017|