Relacja z Bankietu Networkingowego w ramach 78 edycji Klubu

Giełda Eventów serdecznie dziękuje wszystkim Klubowiczom, Partnerom i Gościom za udział w Bankiecie Networkingowym w ramach 78. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. To wyjątkowe spotkanie odbyło się 26 czerwca w obiekcie Arena Lublin.

Wielkie podziękowania dla naszych Klubowiczów: Gospodarza- MOSiR Lublin za nieocenioną pomoc, współpracę i jak zwykle wspaniałe przyjęcie naszej społeczności oraz Perła, która przygotowała dla nas pysznie ten event oraz degustację najbardziej lubelskiego piwa na świecie podczas bankietu ?

Dziękujemy Wojciechowi Łopałło Trofeo Group za nieocenioną pomoc w wydarzeniu. Dziękujemy pięknie też partnerom medialnym- Nowy Tydzień i Lublin112.

?Gośćmi specjalnymi edycji byli: ?

⏺Przemysław Tarnacki- wielokrotny mistrz świata i Polski w żeglarstwie, Komandor Ocean Challenge Yacht Club- opowiedział nam o drodze do mistrzostwa, jachtach oraz swoich projektach biznesowych. Zaznaczył rolę sportowej determinacji oraz nauki na porażkach w drodze po 4-krotne mistrzostwo świata.

⏺Marek Olszanowski- Dyrektor Pionu Handlu PSZCZÓŁKA FABRYKA CUKIERKÓW Sp. z o.o., który w swoim wystąpieniu opowiedział nam o rozwoju firmy w skali krajowej, produktów, sile marki oraz wejściu na rynki kilku kontynentów.

Nasze grono powiększyło się także o nowe firmy członkowskie. Dyplomy członkowskie otrzymały:

  • Pani Agata Frankowska- Fundacja Karuzela Aktywności
  • Pani Justyna Waryszak- Fiore Studio Florystyczne

Dziękujemy za zaufanie i życzmy dużo sukcesów!

Po części oficjalnej zaprosiliśmy Państwa integracji z degustacjami i muzyką w tle. Cieszą nas nowe relacje i współprace. Zapraszamy za miesiąc!

Fot. Najlepszy Kadr Krzysztof Fabisiak

2019-06-28T08:50:58+00:00 28 czerwca 2019|