Relacja z 99 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Giełda Eventów dziękuję wszystkim Klubowiczom i Gościom za udział w 99 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu on-line poświęconej tematyce finansowania działalności i rozwoju przedsiębiorstw, która odbyła się 25 marca 2021 r. w formie on-line poprzez platformę ZOOM.
Gośćmi edycji byli:
🔸 Pani Magdalena Filipek-Sobczak- Dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości, która opowiadała o możliwościach finansowania przedsiębiorstw ze środków unijnych.
🔸Michał Przybylski, Starszy Menadżer w zespole Innowacji i Eksportu PwC, oraz Karol Mirosz-Dudkowski, Starszy Konsultant w zespole, których wystąpienie dotyczyło finansowania działalności i rozwoju przedsiębiorstw w dobie kryzysu.
Na wczorajszej edycji Klubu oficjalnie powitaliśmy nowych Klubowiczów-
🔸SYNTEZA OZE- firma z branży branży energetycznej. zajjmującą się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła dla klientów indywidualnych, rolników i firm na terenie całej Polski.
🔸AMR ARCHITEKCI I PARTNERZY- firma, która obsługuje proces przygotowania inwestycji i doradztwem w zakresie urbanistyki poszukiwania terenów wraz z przygotowaniem zmian do planów miejscowych.
W drugiej części spotkania miały miejsce 5-minutowe prezentacje Klubowiczów:
🔸Intensive Group
🔸LSN
🔸AKCENTA
🔸Sylpo Systems.
Podczas spotkania Andrzej Mierzejewski z Kabaretu Smile opowiedział o działalności Niepublicznej szkoły podstawowej – Domowej szkole im. Dzieci z Fatimy i poprosił o wsparcie tej inicjatywy.
Całości spotkania towarzyszyły sesje networkingowe, które miały na celu wymianę kontaktów między obecnymi uczestnikami.
Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i do zobaczenia w kwietniu na wyjątkowej, setnej edycji KOB!

Partner edycji:
DZIĘKUJEMY- najstarsza uczelnia prywatna w Lublinie!
2021-04-08T11:49:32+00:00 25 marca 2021|