Relacja z 92 edycji Klubu- Jak zmienia się biznes na przełomie dziesięcioleci?

Giełda Eventów dziękuje Klubowiczom i Gościom za udział w 92. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu poświęconej zmianom w otoczeniu biznesu.

Konferencja odbyła się 26 sierpnia br. u naszego Klubowicza- w Szklanej Altanie Wierzchowiska Golf & Country Club.
92. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu towarzyszył panel z przedsiębiorcami, których marki są obecne min. 20 lat na rynku: „Jak się zmienia biznes na przełomie dziesięcioleci?”. Udział w nim wzięli:

  • Jerzy Habza- właściciel Auto-Trans- prowadzący od 23 lat profesjonalny serwis samochodowy
  • Krzysztof Janiszewski- właściciel ZRRB KJ od 37 lat na rynku, inwestycje i prace budowlane
  • Tomasz Dziak- współwłaściciel AUTO-SZLIF s.c. prowadzącej markę DZIAK – Specjaliści od silników od 37 lat na rynku, oraz właściciel DZIAK Motorsport oferującej silniki dla motorsportu.

Rozmawialiśmy  m.in. o tym: jak zmieniały się warunki formalno-prawne oraz konstrukcja umów.

Jak wyglądały przetargi i zapytania do klientów. Co jest największym wyzwaniem w firmie rodzinnej. Zapytaliśmy prelegentów o szanse związane z informatyzacją działalności i kluczowe momenty w ich rozwoju. Za dyskusję i wymianę doświadczeń bardzo dziękujemy!

Po przerwie networkingowej odbyła się część poświęcona naszym Klubowiczom.

W społeczności Klubu przywitaliśmy 2 nowych Klubowiczów. Grono Klubu powiększyli:

  • Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
  • Polski Instytut Rozwoju Strategii Biznesowych.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu sukcesów biznesowych!

 

Prezentacje 5-minutowe swoich działalności zrealizowali:

  • Maciej Kulka- współwłaściciel OSK Kulka, który opowiedział o edukacji w zakresie przepisów i bezpieczeństwa na drodze oraz aspektach związanych z rozliczaniem czasu pracy kierowców,
  • Wojciech Klimkiewicz- założyciel klubu sportowego Gladio, 2-krotny mistrz świata w brazilijskim Ju-jitsu, który opowiedział w o roli sportu w życiu i biznesie,
  • Elżbieta Korkes- reprezentująca Sylpo system s.c., która pokazała zestaw możliwości i urządzeń sprzyjających utrzymaniu czystości i skutecznej dezynfekcji naszych firm i obiektów,
  • Robert Suszko- założyciel Polskiego Instytutu Rozwoju Strategii Biznesowych, który wskazał na narzędzia doradcze sprzyjające rozwojowi firm, źródła swojej wiedzy oraz rekomendacje klientów.

Spotkaniu towarzyszyła ekspozycja aut dostawczych naszego Klubowicza Nazaruk Service, który przygotował specjalną ofertę dla naszych Klubowiczów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Dziękujemy za kolejne spotkanie i zapraszamy 23 września!

Fot. Krzysztof Mazur

2020-09-01T10:05:29+00:00 01 września 2020|