Relacja z 9 Klubu Sponsora w Opolu

W środę, 14 września, w Villa Park w Opolu, aktywni opolscy przedsiębiorcy spotkali się już po raz dziewiąty na kolejnej Edycji Klubu Sponsora.

Tradycyjnie spotkanie otworzył duet dwóch kobiet – Elżbiety Fijołek, założycielki Klubu Sponsora, oraz Kamili Osiadacz, koordynator regionalnej w Opolu.

W kameralnym gronie, w odmienny sposób, który z pewnością zaskoczył wszystkich, nastąpiło szybkie poznanie się w parach. Każda para miała łącznie 4 minuty na wstępne poznanie siebie nawzajem i przedstawienie swoich firm/projektów.

Następnie każdy z uczestników miał możliwość zrobienia swojej mini prezentacji, co ułatwiło późniejszy networking.

Z racji tego, że dziś umiejętności sprzedażowe są najbardziej cenione pośród wszystkich, do współpracy ponownie zaprosiliśmy Iwonę Bednarek, która sprzedażą zajmuje się od wielu lat – wcześniej jako praktyk, dziś jako Trenerka Sprzedaży, która swoją dotychczasową wiedzę praktyczną przekazuje innym. Tym razem mogliśmy posłuchać, jakie sposoby nam proponuje na „Przełamywanie obiekcji sprzedażowych”. Jest to temat, z którym często spotyka się dziś każdy sprzedawca, bez względu na to, na jakim poziomie są jego umiejętności sprzedażowe.

Po krótkiej przerwie, obfitującej w pełne zaangażowania rozmowy, nastąpił czas na prezentacje Członków Klubu oraz Organizatora.

Z miesiąca na miesiąc przybywa Członków Klubu Sponsora w Opolu. Są to firmy otwarte na wprowadzanie innowacyjności w swoje działania marketingowe, na poszerzanie swoich kontaktów, wymianę doświadczeń i zawieranie współprac biznesowych. Przede wszystkim jednak są firmami o nienagannej opinii na rynku, firmami godnymi zaufania, i za to, jak co spotkanie, staramy się je wyróżnić. Dlatego też każdy z Członków, w trakcie naszej minimum rocznej współpracy, ma możliwość przeprowadzenia dwóch prezentacji 5-minutowych swojej firmy. Pierwsza – na spotkaniu debiutowym, druga mniej więcej po pół roku.

Jedną z pierwszych firm, które do nas dołączyły, jest agencja interaktywna Halk Agency, której właścicielem jest Krzysztof Halupczok.  Nowi Członkowie Klubu oraz Goście tego spotkania mogli zapoznać się z ofertą firmy i (w razie zainteresowania) nawiązać współpracę.

Do grona Członków Klubu Sponsora dołączyła Katarzyna Wajda z firmy DAS, zajmującej się obsługą prawną ubezpieczeń.

Jedną z filozofii Klubu Sponsora jest łączenie środowiska przedsiębiorców z organizatorami różnych inicjatyw/wydarzeń/projektów. Dlatego każde spotkanie zamyka wystąpienie jakiegoś organizatora. Tym razem gościliśmy Panią Iwonę Porwoł, dyrektorkę Hotelu Mercury w Opolu, która oprócz swojej pracy zawodowej aktywnie wspiera ogólnoświatowe Stowarzyszenie Dress for Succes, pomagające kobietom z różnych środowisk wejść na rynek pracy.

Tradycyjnie część oficjalną zamknęło wspólne zdjęcie.

Dziękujemy serdecznie przybyłym Gościom i Członkom Klubu Sponsora za przybycie.

Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o naszym projekcie, zobaczyć, jak wyglądają spotkania, czy nawiązać z nami współpracę – prosimy o kontakt z koordynator lokalną, Kamilą Osiadacz (nr tel. 606 820 810 lub email: kamila.osiadacz@gielda-eventow.pl).

Fotorelacja

2016-09-27T13:00:00+00:00 27 września 2016|