Zaproszenie: 89 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu on-line: “Finansowanie działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie”

Drodzy Przedsiębiorcy, Przedstawiciele organizacji i mediów, zapraszamy na 89 edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu on-line. Planujemy wideokonferencję dla Kubowiczów i Gości 27 maja (środa) o godz. 18:00.
Będzie czas na tradycyjne przedstawienie się Klubowiczów i Gości, prezentacje członkowskie oraz wystąpienie Gościa edycji.
⏭⏭ Tematem spotkania będzie: „Finansowanie działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie”. W dwóch panelach tematycznych wystąpi dla nas aż 5 ekspertów. Reprezentantem Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie – ARP S.A. w Lublinie będzie Pani Dyrektor Beata Janczak, która przekaże informacje dotyczące działalności Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz w głównej mierze udzielanego Przedsiębiorcom wsparcia finansowego w ramach Tarczy Antykryzysowej. W drugim 40-minutowym panelu wystąpi 4 ekspertów PwC Polska. Będzie to panel poświęcony tematyce finansowania działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie, czyli jak przywrócić dobrą kondycję przedsiębiorstwa. Wystąpią dla nas: Pani Barbara Brzezińska, menedżer, PwC Polska,  Pan Jakub Sochacki, menedżer, PwC Polska, Pan Paweł Pyrlik, ekspert, PwC Polska, pan Michał Przybylski, menedżer, PwC Polska.
Serdecznie zapraszamy do udziału i bycia z nami przy komputerach.

⏭⏭ PROGRAM SPOTKANIA online/27 maja (środa)/ Lublin

Poczekalnia online godz. 17:50- 18:00

 1. Przywitanie gości i część merytoryczna godz. 18:00- 19:10
 • Przywitanie uczestników
 • Przedstawienie sylwetek Uczestników- przedstawienie się Członków i Gości
 • Panel I: Instrumenty wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej

? Beata Janczak, Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie – ARP S.A.

 • Panel II: Finansowanie działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie, czyli jak przywrócić dobrą kondycję przedsiębiorstwa:

? Barbara Brzezińska, menedżer, PwC Polska i Jakub Sochacki,  menedżer, PwC Polska

– finansowanie działalności rozwojowej poprzez dotacje i ulgi podatkowe

– dotacje na inwestycje w nowoczesne technologie

? Paweł Pyrlik, ekspert, PwC Polska, Michał Przybylski, menedżer, PwC Polska

– ekspansja zagraniczna – dotacje na wsparcie działalności na rynkach zagranicznych.

III. Pytania na czat online godz.19:20:19:25

 1. Prezentacje Firm i Organizatorów godz.: 19:25:20:00
 • Prezentacje debiutujących Firm Członkowskich
 • Prezentacje przypominające Firm członkowskich KOB
 • Inicjatywa CSR z regionu
 • Wspólne zdjęcie online
 1. Networking/czat online od godz. 20:15

⏭⏭ REJESTRACJA:

Członkowie otrzymają maila z dostępem.
Gości zapraszamy do udziału poprzez rejestrację poprzez:
a) naszą stronę: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/udzial-w-spotkaniu-kob/
lub
b) poprzez dokonanie przelewu bankowego w wysokości 1 zł: IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 z dopiskiem: „Opłata za KOB online- Imię i nazwisko”. Poprosimy także Państwa o krótką informację mailową. Wówczas wyślemy Państwu informacje organizacyjne.
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania KOB w dn. 27.05.2020 r.


——————————————————————-
⏭⏭Czym jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu? W I 2013 Firma Giełda Eventów zainicjowała Klub Odpowiedzialnego Biznesu – integrujący przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy blisko 100 firm z ponad 80 branż.

2020-06-04T07:29:48+00:00 18 maja 2020|