Relacja z 88 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu on-line: „Zarządzanie w okresie pandemii”

29 kwietnia odbyła się 88 edycja Klubu on-line.
Tematem spotkania było: „Zarządzanie w okresie pandemii”. Udział wzięło ponad 40 Gości i Klubowiczów. O doświadczeniach w zarządzaniu procesami w firmie w dobie koronawirusa rozmawialiśmy z Gościem 88 edycji- Robertem Broniszem- Dyrektorem Zakładu ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. Opowiedział nam o powziętych procedurach i regularnych rozmowach z zespołem. Z kolei z drugim Gościem 88 edycji- Piotr Mosak, psychologiem dyskutowaliśmy o zarządzaniu i motywowaniu zespołu w tym okresie. Piotr podał nie tylko wiele cennych praktyk, ale też zbudował atmosferę na samym spotkaniu ? Dziękujemy naszym Prelegentom za podzielenie się cenną wiedzą i doświadczeniami!
Tradycyjnie odbyły się także prezentacje przypominające Firm członkowskich KOB:
Grupa Orzeł Nenckarski: Inwestycje w nieruchomości- realizowane i planowane inwestycje oraz informacje o rynku nieruchomości
Jacek Orzeł – inwestor na rynku nieruchomości
Mariusz Nenckarski – inwestor na rynku nieruchomości
AXHelpers- rozwiązania Microsoft 365 dla pracy zdalnej
Uczestnicy obejrzeli też film przygotowany przez Jarosława Sławka, prowadzącego rodzinną firmę FLOKS.pl z roślinami oraz sprzętem ogrodniczym.Klubowi towarzyszy zawsze zaproszenie do akcji CSR, tym razem wokalistka zespołu Electric Girls zaprosiła do akcji #dzieciakibezkoronypomagaja, by przekazywać rodzinom lub szkołom laptipy i komputery dla dzieci do nauki zdalnej.
irls.
Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia on-line w maju!

Patronat medialny:

       

Dziękujemy!

2020-05-02T11:37:36+00:00 30 kwietnia 2020|