Relacja z 86 edycji Klubu- Kreacja marki w sieci

19 lutego br. odbyła się 86. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie. Klubowicze i Goście Klubu spotkali się u naszego Członka Klubu w Hotelu Korona Spa & Wellness**** w Zemborzycach Tereszyńskich.

Tematem przewodnim spotkania był marketing internetowy oraz kreacja marki w sieci. W dwóch modułach merytorycznych wystąpili Klubowicze– Piotr Janiak– Industi Software & Branding oraz Konrad Borkowski i Grzegorz Zborowski– właściciele firmy Cedrowa Grupa. Bardzo dziękujemy za bardzo merytoryczne prezentacje narzędzi i porad.

W ramach 86 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu Giełda Eventów powitaliśmy 5 nowych firm członkowskich w naszym gronie:

  • MAKEUPLACE Aneta Błaszczak Prestige Academy
  •  Al.Capone Specjaliści od alkoholu
  • Wierzchowscy Dressage Team
  • Darmex
  • Voltmax.

Dziękujemy za zaufanie!

W ramach edycji odbyły się tradycyjnie 5-minutowe prezentacje Klubowiczów, pokazujące ich rozwój, aktualne propozycje i rozwiązania rynkowe. Działalność w zakresie dystrybucji i produkcji Spółki CEWAR przedstawił Michał Kowalczyk. Z kolei o rynku nieruchomości i pracy pośrednika opowiedział Kamil Janas- współwłaściciel Big City Broker. Rozwiązania w zakresie designu wnętrz prywatnych i komercyjnych szeroko przedstawiła Anna Bedlicka- Góźdź prowadząca Pracownię Projektowania Wnętrz AB Studio. Na zbliżające się Targi Obróbki Drewna i Metalu- LUBDREW & METALL 2020 zaprosiła Małgorzata Baszak-Dyrektor Projektu, reprezentująca Targi Lublin SA.

Fot. Najlepszy Kadr.

2020-02-24T10:20:28+00:00 24 lutego 2020|