Relacja z 82 edycji Klubu- Konsolidacja i partnerstwo w biznesie

W środę 30 października br. odbyła się 82 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu poświęcona tematyce konsolidacji i partnerstwa w biznesie. Co daje współpraca z inwestorem i jak wpływa na wszystkie obszary firmy opowiedział na przykładzie rozwoju Nocowanie.pl Gość edycji- Kamil Ruciński- założyciel serwisu.
Gości przywitał występ Chóru Akademos. Zachęcamy do wpłat na wyjazd Chóru Akademos na finał konkursu w nowojorskim Carnegie Hall: https://zrzutka.pl/ba897t
82 edycja Klubu odbyła się w Zajeździe Pod Gwiazdami- u nowego Klubowicza. Do grona Członków Klubu dołączyły także firmy: Floks.pl z branży ogrodniczej, LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie oraz Itona- spółka specjalizująca się w aplikacjach mobilnych.


Nie zabrakło także prezentacji firm członkowskich. O licznych programach wyjazdów work and travel dla studentów i nie tylko opowiedział lider tej branży w Polsce- Paweł Dzierżak- współwłaściciel Camp Leaders Poland, ofertę wynajmu busów 9-osobowych przedstawił Michał Adamiuk- właściciel firmy Potrzebny Bus oraz funkcje i zadania pośrednika w obrocie nieruchomościami zobrazowała Anna Słowek- współwłaścicielka Ldom Nieruchomości.
Klub skupia blisko 100 przedsiębiorców z ponad 80 branż z całego regionu. Zapraszamy do współpracy firmy, które wyróżnia na tle innych kilka wiodących czynników, takich jak: wspieranie wydarzeń, współpraca z otoczeniem lokalnym, dbanie o pracowników, podnoszenie standardów jakości firmy, a także uwzględnianie aspektów ochrony środowiska w działalności firmy- podkreśla Elżbieta Fijołek- założycielka Klubu.
Więcej informacji na www.klubodpowiedzialnegobzinesu.pl
Fot. Aleksandra Szyszko

2019-11-04T12:51:27+00:00 04 listopada 2019|