Relacja z 81 edycji Klubu- Promocja firmy w Internecie+ przeloty

25 września br. w wyjątkowym miejscu u naszego Klubowicza- Wierzchowiska Golf & Country Club odbyła się 81 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu poświęcona tematyce „Promocja Twojej firmy w Internecie”. Najpierw rozmawialiśmy o przestworzach wirtualnej przestrzeni dla firmy, potem wznieśliśmy się w prawdziwe przestworza dzięki naszej nowej firmie członkowskiej- Firmie Horizon Air Services! W 81 edycji uczestniczyło 70 Gości, blisko 40 skorzystało ze wspólnych lotów oraz przywitaliśmy 3 nowe firmy 🤝. Dziękujemy wszystkim za udział, wspaniałe emocje i ZAUFANIE! Serdecznie dziękujemy Gospodarzom spotkania i wspaniałym, profesjonalnym pilotom- Arturowi Sobótce i Henrykowi Gołembiowskiemu🚁. Dziękujemy też Exotic Cars Lublin za nieocenioną pomoc.
Partnerem merytorycznym edycji został projekt Google Internetowe Rewolucje. Stanowi on bezpłatny projekt edukacyjny dla przedsiębiorców, który ma na celu zapewnienie bezpośredniego wsparcia w postaci dostarczenia bezpłatnych narzędzi, wiedzy i szkoleń dla przedsiębiorców na każdym poziomie zaawansowania. Na co dzień pracujemy z osobami które pozyskują środki na własną działalność, znajdują się już w sektorze MŚP oraz prowadzą czy planują działania eksportowe sprzedając swoje produkty/usługi za granicą- zapraszają doradcy projektu Sebastian Skórski i Kamil Nadolski. Serdecznie zachęcamy do udziału w 2-miesięcznym programie: https://events.withgoogle.com/google_internetowe_rewolucje/
Na wczorajszej 81 edycja Klubu- Promocja Twojej firmy w Internecie+ atrakcja! przywitaliśmy 3⃣ nowe firmy członkowie:
💥 Horizon Air Services
💥 Renowacja i zabezpieczenie lakieru – Rafi Kosmetyka Auta
💥 @BIG CITY BROKER
Witamy w naszej społeczności, doceniamy zaufanie i życzymy dużo owocnych współprac 🙂🤝
Dziękujemy za kontynuację współpracy klubowej:
• Kancelaria Finansowa Ciuba & Partnerzy
• Dywany Łuszczów
• OSK Lipski
• Kancelaria Radcy Prawnego Adam Saj
To dla nas ogromna motywacja. Dziękujemy!
Do zobaczenia 30 października na 82 edycji!
Fot. Najlepszy Kadr.

2019-10-01T14:12:14+00:00 01 października 2019|