Relacja z 81 edycji Klubu- Promocja firmy w Internecie+ przeloty

25 września br. w wyjątkowym miejscu u naszego Klubowicza- Wierzchowiska Golf & Country Club odbyła się 81 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu poświęcona tematyce „Promocja Twojej firmy w Internecie”. Najpierw rozmawialiśmy o przestworzach wirtualnej przestrzeni dla firmy, potem wznieśliśmy się w prawdziwe przestworza dzięki naszej nowej firmie członkowskiej- Firmie Horizon Air Services! W 81 edycji uczestniczyło 70 Gości, blisko 40 skorzystało ze wspólnych lotów oraz przywitaliśmy 3 nowe firmy ?. Dziękujemy wszystkim za udział, wspaniałe emocje i ZAUFANIE! Serdecznie dziękujemy Gospodarzom spotkania i wspaniałym, profesjonalnym pilotom- Arturowi Sobótce i Henrykowi Gołembiowskiemu?. Dziękujemy też Exotic Cars Lublin za nieocenioną pomoc.
Partnerem merytorycznym edycji został projekt Google Internetowe Rewolucje. Stanowi on bezpłatny projekt edukacyjny dla przedsiębiorców, który ma na celu zapewnienie bezpośredniego wsparcia w postaci dostarczenia bezpłatnych narzędzi, wiedzy i szkoleń dla przedsiębiorców na każdym poziomie zaawansowania. Na co dzień pracujemy z osobami które pozyskują środki na własną działalność, znajdują się już w sektorze MŚP oraz prowadzą czy planują działania eksportowe sprzedając swoje produkty/usługi za granicą- zapraszają doradcy projektu Sebastian Skórski i Kamil Nadolski. Serdecznie zachęcamy do udziału w 2-miesięcznym programie: https://events.withgoogle.com/google_internetowe_rewolucje/
Na wczorajszej 81 edycja Klubu- Promocja Twojej firmy w Internecie+ atrakcja! przywitaliśmy 3⃣ nowe firmy członkowie:
? Horizon Air Services
? Renowacja i zabezpieczenie lakieru – Rafi Kosmetyka Auta
? @BIG CITY BROKER
Witamy w naszej społeczności, doceniamy zaufanie i życzymy dużo owocnych współprac ??
Dziękujemy za kontynuację współpracy klubowej:
• Kancelaria Finansowa Ciuba & Partnerzy
• Dywany Łuszczów
• OSK Lipski
• Kancelaria Radcy Prawnego Adam Saj
To dla nas ogromna motywacja. Dziękujemy!
Do zobaczenia 30 października na 82 edycji!
Fot. Najlepszy Kadr.

2019-10-01T14:12:14+00:00 01 października 2019|