Relacja z 8 Klubu Sponsora w Opolu

11 sierpnia w Centrum Rozrywki KUBATURA odbyła się VIII Edycja Klubu Sponsora w Opolu, połączona z integracją przy kręglach.
Spotkanie tradycyjnie otworzyła Elżbieta Fijołek – założycielka Klubu Sponsora w Lublinie. Całość spotkania Ela poprowadziła w duecie z Kamilą Osiadacz, koordynator regionalną Giełdy Eventów na Opolszczyźnie.

Następnym punktem programu były mini prezentacje zaproszonych gości oraz Członków Klubu Sponsora, wśród których są: Łukasz Osiadacz, członek zarządu, konsultant finansowy w firmie Ventier; Krzysztof Halupczok, właściciel agencji reklamowej Halk Agency; Dawid Błaszczykowski z Centrum Rozrywki Kubatura; Norbert Sobera z NS Productions; Sylwester Brożyna, właściciel firmy Moravskie Wino, która zajmuje się produkcją i dystrybucją win morawskich klasy premium; Łukasz Lachowski, właściciel Biura Rachunkowego LIDER; Michał Knapik, współwłaściciel firmy KlimkiewiczKnapik; Roman Jarosiński z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY; Teresa Kurek, właścicielka firmy Master, Jolanta Olczyk – firma AgroComaster.

Do grona Członków Klubu Sponsora dołączyła Anna Kowalska-Baron z Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej oraz Piotr Baron – Piotr Baron Group, Instytut Coachingu i Szkoleń.

Tematem przewodnim spotkania było „Motywowanie pozafinansowe pracowników”, o których opowiedział nam Pan Grzegorz Rippel z firmy ILLUSTRO. Mogliśmy dowiedzieć się, co jest ważne dla naszych pracowników oraz w jaki sposób, oprócz awansów, podwyżek czy premii, możemy zmotywować ich do lepszej i wydajniejszej pracy. Okazuje się, że wdrożenie tych pomysłów jest niebywale proste i może sobie na to pozwolić każdy przedsiębiorca, bez względu na to, czy jest to mała, średnia czy duża firma. Najważniejsze jest to, by sprawić, żeby nasi pracownicy czuli się szanowani i doceniani, tylko wtedy będą się identyfikować z naszą marką w pełni.

Po prelekcji merytorycznej przyszedł czas na krótką przerwę networkingową, podczas której można było, przy dobrej kawie, porozmawiać i nawiązać relacje z innymi przedsiębiorcami.

Po przerwie usłyszeliśmy prezentacje debiutowe nowych Członków Klubu. Oficjalnie powitaliśmy Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej oraz Piotr Baron Group. Swoja prezentację przeprowadziła również firma AgroComaster, która zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych i komunalnych, a także wdrażaniem profilaktyki i promocji zdrowia w firmach.
Jedną z filozofii Klubu Sponsora jest łączenie środowiska przedsiębiorców z organizatorami różnych inicjatyw/wydarzeń/projektów. Dlatego każde spotkanie zamyka wystąpienie jakiegoś organizatora. Tym razem jednak prezentacja przebiegała nieco inaczej.

Robert Ćwikliński, wolontariusz, który gościł u nas kilka miesięcy temu, nagrał dla naszych Gości specjalny filmik ze swojej kibicowskiej wyprawy rowerowej. Robert opowiadał o niej w marcu i zachęcał do wsparcia jego wyprawy i Hospicjum, któremu jest ona dedykowana. Wyruszył samotnie rowerem do Anglii trasą klubów sportowych, zbierając koszulki sportowców z ich autografami, które następnie zostaną przekazane na licytację. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego w Opolu. Ponadto został stworzony profil do wpłat na siepomaga.pl, na który przez cały czas trwania wyprawy (40 dni), można było wpłacać środki na sprzęt dla dzieci z hospicjum.

Tradycyjnie część oficjalną zamknęło wspólne zdjęcie, po którym był czas na dalszą część networkingu oraz integrację przy kręglach i winie Moravskim naszego Członka Klubu Sponsora, firmy Moravskie Wino.
Dziękujemy serdecznie przybyłym Gościom i Członkom Klubu Sponsora za przybycie i niesamowitą atmosferę, jaka panowała podczas części oficjalnej i integracji. Do zobaczenia już za miesiąc :)

Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o naszym projekcie lub zobaczyć, jak wyglądają spotkania – prosimy o kontakt z koordynator lokalną, Kamilą Osiadacz (nr tel. 606 820 810 lub email: kamila.osiadacz@gielda-eventow.pl).

Kalendarz kolejnych spotkań: 14 września, 20 października.

2017-11-16T09:44:47+00:00 25 sierpnia 2016|