Relacja z 79 edycji Klubu- Instrumenty wsparcia innowacji

Giełda Eventów składa serdeczne podziękowania wszystkim Partnerom, Klubowiczom i Gościom w 79. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Była ona poświęcona tematyce pozyskiwania środków na rozwój działalności i innowacji w regionie. Gościem edycji 24 lipca 2019 r. w Hotelu Ilan**** przy ul. Lubartowskiej 85 w Lublinie była Pani Natalia Mackiewicz Z-ca Dyrektora ds. oceny projektów Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie.
Mimo okresu wakacyjnego na wydarzeniu dopisała liczna frekwencja z grona Gości i Klubowiczów. Poznaliśmy też bliżej trzy firmy członkowskie.
Bartłomiej Stasiak opowiedział nam o 10-letniej historii firmy UbieramySamochody.pl, którą prowadzi wraz z żoną Agnieszką. Wskazał na liczne realizacje oraz uprawnienia, które stawiają go w czołówce pięciu topowych specjalistów w Polsce, co potwierdza pobicie rekordu Guinnessa w oklejaniu auta.
Wchodząc w dłuższą historię rynkową, drugą firmę rodzinną przedstawił Ireneusz Marzec- prezes zarządu Ream-Poland Sp. z o.o. Firma z powodzeniem jest na rynku od 25 lat i zajmuje się regeneracją turbosprężarek, realizując współprace o zasięgu międzynarodowym.
Trzecią firmą, która dynamicznie rozwija się na rynku od 10 lat jest Industi Sp. z o.o. i odpowiada za aplikację Bazo.io, o której powiedział Szczepan Serwatka z zespołu Bazo.io. Aplikacja stanowi innowacyjne narzędzie służące do pozyskiwania informacji na temat aktywności użytkownika na stronie firmy i realizowania quick marketingu, czyli tworzenia spersonalizowanych pop-upów dla rozpoznanych firm.
Atrakcją 79 edycji były ekspozycje motoryzacyjne Nazaruk Service i UbieramySamochody.pl.
Kolejne spotkanie Klubu już za miesiąc. Przed nami 80 edycja, na którą zapraszamy Państwa 28 sierpnia br. Konferencja poświęcona wystąpieniom publicznym z biznesie planowana jest z udziałem Gościa Specjalnego oraz Mini Targami firm członkowskich.
Zapraszamy!
Fot. Najlepszy Kadr- pięknie dziękujemy!
Więcej informacji o Klubie i naszych działaniach na: www.klubodpowiedzilnegobiznesu.pl oraz www.gielda-eventow.pl

2019-08-01T07:17:19+00:00 30 lipca 2019|