Relacja z 76 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu- „Skalowalność biznesu”

Giełda Eventów serdecznie dziękuje za udział w 76. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Spotkanie odbyło się 24 kwietnia 2019 r. w obiekcie naszego Klubowicza- Targi Lublin SA, przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę.

Tematem przewodnim spotkania była skalowalność biznesu, obejmująca tematykę rozwoju biznesu, sieci partnerów i konkurencyjności rynkowej. Prelegentem naszym był Paweł Tomasiak– prezes zarządu Raider Serwis Sp. z o.o. Sp. k. oraz VanKing Lublin. Opowiedział nam o sile grupy, rozwiązaniach dla franczyzobiorców, korzyściach wynikających z funkcjonowania w kilkunastu oddziałach i planach na rozwój.

Podczas edycji obejrzeliśmy stoiska trzech firm członkowskich: Studio Podłóg Ablux, OLAS Design Studio oraz Progress, połączone z ich wystąpieniami. Nasi Klubowicze zaskoczyli nas bogactwem swoich propozycji i rozwiązań.

O projektach technologicznych opowiedział nam Krzysztof Grymuza, prowadzący Centrum Technologii.

Nasze grono powiększyło się także o firmę Ber Gaz, Stacja Dystrybucji Gazu Tomasz Berdys. Witamy i życzymy dużo sukcesów!

Partnerem spotkania było Ciacho bez cukru – Kawiarnia Lublin, które dodało przepysznych smaków naszej edycji bez…cukru, glukozy i laktozy, a było pysznie ?. Dziękujemy!

Fot. Oczywiście Najlepszy Kadr

Do zobaczenia 22 maja!

2019-04-26T09:41:27+00:00 26 kwietnia 2019|