Relacja z 7 Klubu Sponsora w Opolu

21 lipca w Villi Park odbyła się VII Edycja Klubu Sponsora w Opolu.  Otoczenie pięknego ogrodu i aura, jaka tam panowała sprawiała, że Goście czuli się wyjątkowo.

Spotkanie tradycyjnie otworzyła Elżbieta Fijołek – założycielka Klubu Sponsora w Lublinie. Całość spotkania Ela poprowadziła w duecie z Kamilą Osiadacz, koordynator regionalną Giełdy Eventów na Opolszczyźnie.

Następnym punktem programu były mini prezentacje zaproszonych gości oraz Członków Klubu Sponsora, wśród których są: Łukasz Osiadacz z firmy Ventier, konsultant finansowy, inwestor; Krzysztof Halupczok, właściciel agencji reklamowej Halk Agency; Dawid Błaszczykowski z Centrum Rozrywki Kubatura; Norbert Sobera z NS Productions; Sylwester Brożyna, właściciel firmy Moravskie Wino, która zajmuje się produkcją i dystrybucją win morawskich klasy premium; Łukasz Lachowski, właściciel Biura Rachunkowego LIDER; Michał Knapik, współwłaściciel firmy KlimkiewiczKnapik; Roman Jarosiński z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY;   Teresa Kurek, właścicielka firmy Master oraz Jolanta Olczyk z firmy AgroComaster.

Tematem przewodnim spotkania było „Tworzenie efektywnej prezentacji produktu/usługi”. Prelekcję poprowadziła znana już wszystkim ze spotkania inaugurującego w Opolu Iwona Bednarek – Trener Sprzedaży. Dowiedzieliśmy się m.in., na co zwrócić uwagę podczas tworzenia swojej prezentacji, na czym się skupić a czego lepiej nie robić, co jest ważne dla klienta i co decyduje o naszym sukcesie. Iwona zdradziła nam kilka kruczków, dzięki którym nasza prezentacja produktu czy usługi na pewno zakończy się pozytywnym zamknięciem sprzedaży. Jak wiadomo, sprzedawać musi umieć każdy i im więcej pozytywnych finalizacji, tym większy sukces na rynku firma odniesie.

Po prelekcji merytorycznej przyszedł czas na krótką przerwę networkingową, podczas której można było, przy dobrej kawie, porozmawiać i nawiązać relacje z innymi przedsiębiorcami.

Oprócz tradycyjnej prezentacji firmy parę słów poświęcił temu, czym mogą się różnić zakresy ubezpieczeń i jak nie wpaść w pułapkę ubezpieczyciela.

Jedną z filozofii Klubu Sponsora jest łączenie środowiska przedsiębiorców z organizatorami różnych inicjatyw/wydarzeń/projektów. Dlatego każde spotkanie zamyka wystąpienie jakiegoś organizatora. Tym razem mogliśmy wysłuchać Izabeli Zeman z Hospicjum Betania, która opowiedziała nam, w jaki sposób działa Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie i jak możemy wspomóc jego funkcjonowanie. Uzmysłowiła nam, że każdy z nas może stać się dobrym aniołem, wystarczy w jakiś sposób, niekoniecznie finansowy, pomóc w organizacji akcji charytatywnych Stowarzyszenia, bądź, co ważniejsze, po prostu przyjść do mieszkańców hospicjum i spędzić z jednym z nich choć pół godziny, tak po prostu. Ci ludzie bardzo często są samotni i wiele dla nich znaczy każda wizyta kogoś, z kim mogliby tak zwyczajnie porozmawiać.

Tradycyjnie część oficjalną zamknęło wspólne zdjęcie, po którym był czas na dalszą część networkingu.

Dziękujemy serdecznie przybyłym Gościom i Członkom Klubu Sponsora za przybycie i niesamowitą atmosferę, jaka panowała podczas części oficjalnej i networkingu. Do zobaczenia już za tydzień :)

Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o naszym projekcie lub zobaczyć, jak wyglądają spotkania – prosimy o kontakt z koordynator lokalną, Kamilą Osiadacz (nr tel. 606 820 810 lub email: kamila.osiadacz@gielda-eventow.pl).

Fotorelacja NS Productions

 

2017-11-16T09:50:41+00:00 04 sierpnia 2016|