Relacja z 6 Klubu Sponsora w Opolu

15 czerwca w Restauracji Vanilla odbyła się VI Edycja Klubu Sponsora w Opolu.

Spotkanie tradycyjnie otworzyła Elżbieta Fijołek – założycielka Klubu Sponsora w Lublinie. Całość spotkania Ela poprowadziła w duecie z Kamilą Osiadacz, koordynator regionalną Giełdy Eventów na Opolszczyźnie.

Następnym punktem programu były mini prezentacje zaproszonych gości oraz Członków Klubu Sponsora, wśród których są: Łukasz Osiadacz z firmy Ventier, konsultant finansowy, inwestor; Krzysztof Halupczok, właściciel agencji reklamowej Halk Agency; Dawid Błaszczykowski z Centrum Rozrywki Kubatura; Norbert Sobera z NS Productions; Sylwester Brożyna, właściciel firmy Moravskie Wino, która zajmuje się produkcją i dystrybucją win morawskich klasy premium; Łukasz Lachowski, właściciel Biura Rachunkowego LIDER; Michał Knapik, współwłaściciel firmy KlimkiewiczKnapik; Roman Jarosiński z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY; Teresa Kurek, właścicielka firmy Master.

Tematem przewodnim spotkania były „Negocjacje win-win w biznesie”, o których opowiedział nam Pan Rafał Adamowski z firmy ILLUSTRO. Mogliśmy dowiedzieć się, co zrobić, żeby w negocjacjach nie trzeba było iść na kompromis, ale żeby każda strona czuła się wygraną. Jest to bardzo istotny aspekt, jeśli chodzi o kontakty z klientami i po raz kolejny okazuje się, że komunikacja w biznesie jest niezwykle ważna. Przy okazji prelekcji merytorycznej Pan Marek Nowak, dyrektor ILLUSTRO, zaprezentował nam ofertę szkoleniową dla firm.

Po prelekcji merytorycznej przyszedł czas na krótką przerwę networkingową, podczas której można było, przy dobrej kawie, porozmawiać i nawiązać relacje z innymi przedsiębiorcami.

Po przerwie usłyszeliśmy, na czym polega kredyt na innowacje technologiczne i jak to wygląda od strony Banku Gospodarstwa Krajowego, przez który przechodzą wszystkie wnioski o datacje unijne. Opowiedział nam o tym nasz Partner, dyrektor BGK, Pan Krzysztof Kucmin. Wypowiedź Pana Krzysztofa wypełnił nasz nieoceniony Członek Klubu Sponsora, Michał Knapik, współwłaściciel firmy KlimkiewiczKnapik, która takie wnioski pomaga przygotowywać. Dowiedzieliśmy się dzięki niemu, jak się do takiego kredytu przygotować, jakie warunki trzeba spełnić, by móc starać się o dotację i jak to wygląda w praktyce.

Jedną z filozofii Klubu Sponsora jest łączenie środowiska przedsiębiorców z organizatorami różnych inicjatyw/wydarzeń/projektów. Dlatego każde spotkanie zamyka wystąpienie jakiegoś organizatora. Tym razem mogliśmy wysłuchać Piotra Koziola z Fundacji Kwitnące Talenty, od którego usłyszeliśmy, w jaki sposób uwolnić talenty swoje i swoich dzieci.

Tradycyjnie część oficjalną zamknęło wspólne zdjęcie, po którym był czas na dalszą część networkingu.

Dziękujemy serdecznie przybyłym Gościom i Członkom Klubu Sponsora za przybycie i niesamowitą atmosferę, jaka panowała podczas części oficjalnej i networkingu. Do zobaczenia już za miesiąc J

Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o naszym projekcie lub zobaczyć, jak wyglądają spotkania – prosimy o kontakt z koordynator lokalną, Kamilą Osiadacz (nr tel. 606 820 810 lub email: kamila.osiadacz@gielda-eventow.pl).

Kalendarz kolejnych spotkań:  21 lipca, 10 sierpnia, 14 września.

Fotorelacja

2016-08-04T10:31:09+00:00 21 czerwca 2016|