Relacja z 57 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie

Dziękujemy Członkom Klubu oraz Gościom za 57 edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie :)
Nowy sezon Biznesowy rozpoczęliśmy z wielkim przytupem. Spotkanie rozpoczęło się wkroczeniem Tytani Lublin, zawodników lubelskiego Klubu Futbolu Amerykańskiego. Podczas prelekcji merytorycznej trenerka Altkom Akademia inspirowała uczestników spotkania kreatywną formą sprzedaży ?
Następnie powitaliśmy nową firmę Członkowską, Kancelarię Radcy Prawnego Adam Saj? Dziękujemy za przedłużenie na kolejny rok współpracy firmie Polfin- biuro rachunkowe i Salony Jubilerskie M. Sułek. Działalność swoich firm przypomnieli polmark.net i Nazaruk Service w prezentacjach przypominających. Część oficjalną zakończyło wystąpienie inicjatywy tato.net. Rozmowom, wymianie doświadczeń i nnawiązanym współpracom nie było końca.
Cieszymy się, że pomysł Biblioteki Rozwoju Osobistego Klubu Odpowiedzialnego Biznesu tak się spodobał i w większości Członkowie Klubu wrócili do domu z pigułką wiedzy o życiu i biznesie.? Książki będą czekać na Państwa co miesiąc. Dziękujemy, także Restauracja Koncertowa za przepyszną kolację.
Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu! :7

2017-09-22T09:49:45+00:00 22 września 2017|