Relacja z 56 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie

Giełda Eventów serdecznie dziękuje za 56 edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie :)

Mimo wakacji i sezonu urlopowego 30 sierpnia 2017 na comiesięcznym, cyklicznym klubie biznesowym spotkało ponad 60 aktywnych lubelskich przedsiębiorców nastawionych na rozwój swoich firm, współpracę i budowanie relacji :)

Spotkanie Członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu oraz zaproszonych Gości odbyło się w Inkubatorze Przedsiębiorczości ALTER​ – dziękujemy Gospodarzom za profesjonalne przygotowanie spotkania pod względem technicznym oraz multimedialnym oraz pomoc w przebiegu spotkania. Nowoczesne wnętrza oraz profesjonalne rozwiązania Inkubatora Przedsiębiorczości idealnie dopełniły atmosferę oraz rozmowy biznesowe.

Prelekcję merytoryczną pt. „Przedwieczorne rozważanie jak usprawnić zarządzanie” poprowadził Pan Robert Gostkowski z Fundacja Promocji Edukacyjnej Orylion​ – dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz wskazówki, jak efektywnie zarządzać swoją firmą oraz po czym poznać efektywnego Menadżera :)

PODCZAS 56 EDYCJI KLUBU ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU:

-powitaliśmy 2 nowe firmy członkowskie:
Cukiernia Williams Andrzej Ochal​, która już od 12 lat osładza wyjątkowe dla nas chwile i momenty pysznymi tortami oraz ciastami, przygotowywanymi wg receptur z tradycjami. Chyba nie ma w Lublinie smakosza, który nie poznał smaku słynnego już tortu gruszkowego Williams. Serdecznie witamy Pana Jacka Ochal i w imieniu własnym oraz pozostałych Członków Klubu cieszymy się na wspólną, słodką współpracę :) http://williams.pl/
IMPULS-LEASING Polska​, która należy do Grupy Raiffeisenlandesbank Górnej Austrii posiadającej ponad 100 letnie doświadczenie. Firma oferuje pomoc w zakresie leasingu samochodów, motocykli, transportu, maszyn, sprzętu medycznego, maszyn budowlanych. Pan Tomasz Dzięcioł, podczas odebrania dyplomu Członka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu z ogromną pasją i charyzmą zaprezentował swoją firmę – dziękujemy i witamy serdecznie!

– członkostwo przedłużyły 2 firmy – dziękujemy za zaufanie na kolejny rok:
Rodzinne Centrum Odszkodowań​ – dyplom członkostwa odebrał właściciel Krzysztof Niedźwiedź
3TOP Meble​ – dyplom członkostwa odebrała manager Ewelina Kłos

-odbyły się prelekcje 3 firm członkowskich – dziękujemy na prezentacje:
Ciuba & Partnerzy Kancelaria Finansowa​– Robert Ciuba
M-HOUSE nieruchomości i kredyty​– Małgorzata Dudek oraz Paweł Laszczyk
Salon Mody Ślubnej DEMI​– Anetta Szymanek

W przerwach części oficjalnej oraz po jej zakończeniu apetyty Uczestników spotkania zaspokoiły smakowite słone oraz słodkie przekąski przygotowane przez Członka Klubu – Bon appetit Apetyt na Zdrowie​ specjalistę od cateringu biznesowego. Po znikających w mgnieniu oka przekąskach, gwarantujemy, że było pysznie :)

Część nieoficjalną artystycznie i kobieco rozpoczęły Tancerki Agencji Sportowo-Językowej Ewelina Borowska- dancer, choreographer, pole dance and fitness instructor​ oraz Iwona Burago – Pole Dancer, Instructor​, które będą reprezentować województwo lubelskie na międzynarodowym Konkursie Pole Dance Theatre Poland! Dziękujemy za wspaniały występ oraz trzymamy kciuki za najbliższy występ na Pole Theatre Poland​!

Spotkania i rozmowy networkingowe były tak interesujące oraz emocjonujące, że całe spotkanie zakończyliśmy po godz. 22:00, to dla nas znak, iż nawiązało się wiele nowych znajomości biznesowych, co jest celem Klubu Odpowiedzialnego Biznesu :)

Najbliższe spotkanie już 20 sierpnia 2017 – jeśli również chcesz budować relacje biznesowe to koniecznie wpisz tą datę w kalendarzu i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu Klubu https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/jak-dolaczyc/
Zdjęcia – Najlepszy Kadr​ :)

2017-10-30T15:22:59+00:00 01 września 2017|