Relacja z 54 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie

54 edycja Klubu była niezwykle bogata i ciekawa w prezentacje biznesowe, prezentacje inicjatyw i wystąpienia artystyczne!
Klub zapoczątkował mistrzowski występ UDS Junior, który dał zwycięstwo młodzieżowej grupie na World Of Dance na Litwie!
Tym występem wytańczyli kwalifikację do finałów World Of Dance w Los Angeles!!!
Można w każdej chwili wesprzeć realizację marzenia tej niezwykłej 35-osobowej ekipy: www.pomagam.pl/udsnawod
W pierwszej części swoim wystąpieniem uczestników zelektryzował: Fryderyk Karzełek – Gra o milion​- właściciel 10 firm z sektora finansowego i szkoleniowego. Autor książki „Pieniądze są sexy”. Twórca szkoły Sprzedaży Naturalnej. Mentor projektu „Gra o Milion”:www.graomilion.pl
Była mowa o radzeniu sobie z porażką, stosunku do pieniędzy, relacji czasu przedsiębiorcy a generowanych przez niego dochodów, konieczności wyznaczania sobie celów i pracowania nad nimi oraz konieczności nieustawicznego rozwoju osobistego.
Po przerwie na networking, tak ważny w naszych edycjach, rozpoczęliśmy drugą połowę części oficjalnej.
Powitaliśmy w Klubie- Dawida Malinowskiego- właściciela unikalnej na Lubelszczyźnie firmy oferującej min. agregaty malarskie – Spółka Polspray www.polspray.com.pl- witamy serdecznie i dziękujemy za zaufanie.
Prezentację debiutową (realizowaną przez Członków w I kwartale współpracy) przygotowała Magdalena Fabrowska-Zubrzycka- właścicielka Firmy GRAWART​- www.grawart.pl- od 1981 roku na rynku, funcjonująca na rynku krajowym, europejskim i nie tylko.
Odbyły się także rezentacje przypominające firm członkowskich:
▶ Anna Bedlicka – Projektowanie Wnętrz​- piąty rok w gronie Członków Klubu
▶ INB Marketing – praktycznie o marketingu​- Michał Janiszek- czwarty rok w gronie Członków Klubu
Pięknie dziękujemy!
Dominika Migryt zaprosiła Członków do współpracy Lublin Toastmasters​- w kontekście przygotowania prezentacji firmowych. Super, że jesteście z nami!

Lublin Business Run 2017​- to inicjatywa, do której już 3 września zaprosili nas przedstawiciele Lubelskie Centrum Konferencyjne​. Zachęcamy do tworzenie firmowych i spontanicznych 5-osobowych sztafet.
Na koniec muzycznym akcentem zakończył naszą edycję Klubu i zaprosił na swój Premierowy koncert – Marcin Kruk z Zespołem​. Gratulujemy i do zobaczenia na koncercie 25 czerwca w Pub u Szewca o godz. 20:00 ;)
Dziękujemy pięknie wszystkim Członkom, Partnerom i Gościom.
Do zobaczenia 28 lipca na 55 rozszerzonej o integrację edycji Klubu:)
Zdjęcia: Naj Naj Najlepszy Kadr​ :)- Członek Klubu

2017-06-22T14:53:21+00:00 22 czerwca 2017|